Doğal Yollarla Penis Uzatmak Mümkün mü?

Doğal Yollarla Penis Uzatmak Mümkün mü?

Hastalarımız doğal yollarla penis uzatmak mümkün mü sorusunu sıkça sorar. Çoğu zaman ameliyatsız penis büyütme çözümü aranır.

Gerek tıbbi bilgileri düşünerek gerekse piyasada olan ilaçların etkisini göz önünde bulundurarak, doğal yollarla penis uzatmak mümkün mü sorusunun yanıtını verebiliriz. Kullanılan ilaçlar göz önünde bulundurulduğunda, ilaç yorumları ve kullanıcıları eleştirileri ile aslında fikir sahibi olunabiliyor.

Tıbbi olarak penis büyütme hakkında ise kesin ve net çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Hastalarımızın bize müracaat etmesi durumunda, muayene yapılır ve ardından nasıl bir teknik ile penis büyütme işleminin yapılacağı konusunda bilgi veririz. Onaylanması halinde ise kesin sonuç verecek ameliyatın gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Tavsiye içeriğimize göz atın ;

Penis Büyütme Bitkisel İlaçları

Genel anlamda kısa süre içinde sonuç alınacağı söylenen ilaçlar karşınıza çıkabilir. Bitkisel penis büyütme ilaçları adı altında satılan farklı ilaç seçenekleri olabilir. Hap ya da kullanılan kremler ile penisin büyüyeceği yönünde bir beklenti oluşturulur. Baktığımızda hastalarımızın çoğu zaman bu ilaçları kullanarak, son çare olarak bizi tercih ettiğini görüyoruz. Yani kullanıp, başarılı sonuç alınmamış olan çok sayıda hastayı tedavi ettiğimizi söyleyebiliriz.

İlaçla penis uzar mı?

Sorulan sorunun yanıtı alınan bilgilere ve tıbbi bilgilere göre hayır olarak yanıtlanıyor. Çünkü fiziksel anlamda peniste bir uzama olması için mutlaka etkili bir adım atılmalı. İlaçlar ile herhangi bir şekilde büyümenin olmadığını göreceksiniz. Bakıldığında penisin uzaması için yapılması gerekenin tıbbi bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Bizim işimiz tamamen hastanın şikayetleri üzerinden etkili bir sonuç alabileceğimiz yöntemi seçerek, kısa süre içinde istenen sonuca ulaştırmak. Genel anlamda piyasadaki ilaçlarla da itibar etmemenizi öneriyoruz. Meslektaşlarımızın da ortak görüşü olan penis ilaçları ile penis büyütme konusuna sıcak bakmadığımızı bildiriyoruz.

Penis büyütme ilaçlar zararlı mı?

Bitkisel olduğu söylenen bu ilaçların zararlı olup olmadığı konusunda detaylı bir araştırma yapmak gerekir. İlaçların kullanımı sonucunda herhangi bir olumlu etkinin alınmaması dışında, vücuda farklı bir etki ya da zararı olup olmadığı da önemlidir. Sağlıklı Bakanlığı Onaylı olup olmadığına bakılarak bu sonuca varılabilir. Direkt olarak ilaç kullanımının penis büyümesine etkisinin olmamasının yanı sıra, direkt olarak penisin büyümemesi dışında farklı bir zarar da ortaya çıkabilir.

İlaçlar konusunda verilmiş olan bilgilere göre önleminizi almanız, ona göre hareket etmeniz en doğrusu olacaktır. Edinmiş olduğunuz bilgiler, direkt olarak kesin çözümün ne olduğunu anlamanız açısından da verilir. Eğer sizin için de penisinizin boyu büyük bir problem ise çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız muayene sonrasında gerekenin yapılması için önlem alınacak, işlemler hakkında detaylar sunulacaktır.

Elle Penis Büyütme Yöntemleri

Doğal yollar ile penis büyütme söz konusu olduğunda hastalarımızın elle penis büyütme gibi girişimleri olduğunu da biliyoruz. Akla gelen ilk yöntemler arasında penis büyütme videoları ve diğer içerikler geliyor. Bunlar tamamen ameliyattan uzak durmak açısından geliştirilmiş olan yöntemler olabilir. Fakat penisin büyümesi konusunda etkisi tartışılır. Genel anlamda bize gelen hastalarımızın bu yöntemleri deneyerek, olumsuz sonuç aldığı konusunda yorumlar ile karşılaşıyoruz. Bunun için doğal yöntemler ile peniste uzamanın olması için öncesinde mutlaka bir cerrahi müdahalenin olması gerektiğini söyleyebiliriz.

Egzersizler;

Ameliyat sonrasında peniste etkili bir büyümenin olması açısından klinik ortamlarda sunulan egzersiz hareketleri oluyor. Bunun için aslında elle penis büyütme konusunda çok da olumsuz düşünülmüyor. Fakat öncesinde herhangi bir müdahale olunmadan elle penis büyütme konusunda çok da başarılı bir sonuç alınmayacak olduğu konusunda bilinçli olunabilir. Verilen hareketleri uygulamanız durumunda yapılan penis büyütme operasyonu sonrasında çok daha başarılı bir sonuç alınacaktır.

Peniste 3 ile 5 Santim Arasında Büyüme

Yaptığımız operasyonlar ile peniste 3 – 5 santim arasında bir büyümenin olacağını bilmelisiniz. Tamamen peniste etkili bir sonucun alınması için muayene sırasında hangi yöntemi uygulayacağımız konusunda bilinçli şekilde hareket ediyoruz. Direkt olarak profesyonel yöntemlerin uygulanması ile peniste büyümenin olacağı yönünde garanti sunuyoruz. Ardından operasyon sonrasında peniste büyüme olduğu net bir şekilde görülüyor. İşte bu aşamadan sonra yapılacak olan egzersizler olabileceğinden bahsediyoruz. Bunları göz önünde bulundurarak aslında operasyonlar ile net sonuçlar almak üzere harekete geçebilirsiniz.

Kilolu Kişilerde Penisin Küçük Olması;

Yaptığımız muayene sonrasında kişideki yağlanma sonucunda penisin küçük gözükmesi problemi ile karşılaşıyoruz. Bu durumun sizi endişelendirmesine gerek yok. Çünkü direkt olarak penis ucu ile kök arasındaki mesafe büyütülerek, penisin büyümesi sağlanıyor. Penis uzatma ameliyatı ile kilolu olan kişilerden yaşanan bu sorunun çözümlenmesi sağlanıyor. Küçük bir operasyon ile penisin daha büyük gözükmesi sağlanıyor.

Penisin Kasıkta Bağlı Olduğu Kaslar;

Diğer bir penisin büyümesi için gerçekleştirmiş olduğumuz operasyonlar arasında, penisin bağlı olduğu kaslardan kurtarılması yer alıyor. Penisin bağlı olduğu kaslardan ayrılması operasyon ile oluyor. Sonucunda ise iç kısımda olan penisin büyümesi sağlanıyor. Bu yöntem ile kişinin normal penis boyunun yarısı kadar bir artış olması sağlanıyor. Direkt olarak bu yöntemin uygulanmasını karar vermemiz, muayene sırasında herhangi bir yağlanma probleminin olmaması durumunda olacaktır.

Yukarıda verilen yöntemleri izleyerek hastalarımızın penis konusunda yaşadığı sorunların giderilmesini sağlıyoruz. Farklı bir problem olması durumunda ise direkt olarak müdahale ederek, penisin işlevselliği konusunda da gerekeni yapıyoruz.

Penis Ameliyatındaki Riskler

Penis ameliyatı olmak istemeyen hastalarımızın genellikle penis ameliyatı sonrasında herhangi bir sorun yaşanacağı düşünmesi yatıyor. Yani penis ameliyatı sonrasında işlevsel bir bozukluk olacağından korkuluyor. Ancak bakıldığında hiçbir şekilde penisin işlevselliği ile alakalı bir ameliyat yapılmıyor. Penisin uzaması, penis kalınlaştırma ameliyatı gibi ameliyatlarda sadece penisin fiziki görüntüsü ile alakalı bir değişim olacaktır.

Penis Ameliyatında Riski Azaltmak;

  • Uzmanlığımız
  • Deneyimlerimiz
  • Profesyonelliğimiz
  • Size sunmuş olduğumuz güven ile sağlanacaktır.

Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda aslında ameliyata dair herhangi bir endişeniz olmayacak. Direkt olarak gönül rahatlığı ile ameliyatın gerçekleşmesi konusunda taleplerinizi sunabileceksiniz. Penis uzatma estetiği ve diğer alanlarda sunduğumuz bilgiler ile güveni sağlıyoruz.

İletişime geçebilirsiniz.