Elementor #8903

ALANINDA UZMAN KADROMUZ İLE
Tıbbi Uygulama ve Ameliyatlar
Penis Büyütme

Tamamen Bilimsel Yöntemlerle Ortalama 1.5 Saatlik bir ameliyatla 3-5 cm arasında uzama olur. Basit ve ağrısız geçen ameliyat sonucu 1 günlük dinlenme  ile günlük hayatınıza dönebilirsiniz. His kaybı ve cinsel fonksiyon kaybı yaşanmaz.

Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırma, dünyada seçkin kliniklerde uygulanan tekniklerle, yağ dokusu transferi, Liposuction ve PRP dediğimiz Vücudun herhangi bir noktasından alınan yağ dokusunun penise enjekte edilmesi ile yapılan işlemdir.

pshot

Penisin, boyut ve kalınlığını artırmaya, cinsel performansı artırmaya, sertleşme sorunu gibi bir çok problemde kullanılan yeni bir tekniktir. Cinsel ilişki de yaşanan zorluklarla birlikte Peyronie hastalığının tedavisinde de kullanılır.

Penis Eğriliği

Doğuştan veya Sonradan Gelişen Penis Eğriliği Sorunları, Bir çok alternatif tedavi ve ameliyatlar ile tedavisi mümkündür. Doğru teknik ve analiz ile yapılacak doğru uygulama ile, yaşadığınız cinsel problemler de dahil üstesinden gelebilirsiniz.

Penis Protez

Mutluluk Çubuğu: Günümüzde İktidarsızlık yani sertleşme sorununa alternatif bir tedavi olan, penil protez (penis protezi) sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki uygun kişiler için 1-2 saatlik ameliyat ile aynı gün taburcu olacağı şekilde yapılabilmektedir.

Vajinismus

Kadınlarda ilk gecede ya da cinsel birleşmede aşırı kasılma durumu, başka nedenlerden de kaynaklansa da çoğunluğu psikolojik nedenlere bağlanabilir. Vajinismus tanımı ve nedenleri çok az bir yüzde diliminde fizyolojik olarak gerçekleşir. Vajinismus hastalığının tedavisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Varikosel

Testislerde kirli kanı taşıyan toplardamarların aşırı derece genişlemesi ve kıvrımlaşması durumu varikosel ve kısırlık olarak tanımlanır. Testislerde gelişen bir varis türüdür. Genelde toplardamar genişlemesi genç yaşlarda görülür ve yerçekimin etkisi ile ilerler. Kısırlığa yol açan bir etkisi vardır.

interfilite

Erkekteki sperm sayısının çocuk yapmak için yetersiz olmasıdır. 1 yıl süre zarfında korunma olmadan ilişkiye girilmesine rağmen gebelik durumunun oluşmamasıdır. Evli çiftlerin yaklaşık olarak %15’inde bu durum görülür. Tedavi ise ilaç ya da gerekli durumlar da ameliyat ile yapılabilir.

genitalsigil

Kondilom HPV: Bir çok Kadın ve Erkekte son yıllarda gençlerde çok görülen bir virüs türüdür. Sıklıkla genital bölgede, makatta veya ağızda görülebilmektedir. Tedavi edilse bile tekrarlayabilir. Lazer, Yakma ve dondurma gibi tekniklerle çok kısa sürede ağrı acı olmadan siğillerden kurtulabilirsiniz

İdrar Kaçırma

Genital açıdan bazı kadınlarda, doğum sonrası, doğuştan veya sonrada gelişen vajende oluşan görüntü bozuklukları, sarkma, genişleme, kötü koku ve kararma gibi bir çok vajina problemleri bir çok teknikle çözülmektedir.  Estetik bir görüntü ile, cinsel mutluluk ve öz güveninizi yeniden kazanabilirsiniz.

13

Günümüzde Bir çok kadın, hapşırma, öksürme, gündelik hareketler esnasında ve farkında olmadan idrar kaçırma sorunları yaşayabilir. Bir çok sebebe bağlı olarak gerçekleşen idrar kaçırma sorunu, bilimsel yöntemlerle çok kısa sürede çözüme kavuşturulabilinmektedir.

Kegel Egzersizleri

Kadınlarda sağlıklı bir cinsel yaşam veya doğum gibi önemli olaylarda pelvik kaslarının güçlendirilmesi önemlidir. İdrar tutamama, cinsel ilişki esnasında oluşan rahatsızlıklar, orgazm olamama gibi bir çok sorun kegel egzersizleri ile çözülmektedir.

Prostat
Erkeklerde bulunan idrar kesesinin çıkış kısmında yer alan ve kestaneye benzeyen salgı bezine Prostadenir.  Prostat Nedir? sorusunun cevaplarından bir tanesi de bez, üretra denilen alt idrar yolun saran hastalıktır. Erkeklerde yaş ilerledikçe bu salgı bezi büyür ve sonunda idrar yolunu sıkıştırır.
Sünnet

Sünnet işlemi her ne kadar kolay bir işlem gibi gözükse de, uzman ellerde yapılmayan sünnet, hemofili, hepatit, kalıcı hasarlar gibi bir çok ciddi komplikasyonları vardır. Bu ve buna benzer sorunların üstesinden gelmek artık çok kolay. Hemen Bize ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz.

DOKTORUMUZU TANIYALIM
Op.Dr. Cem Özlük Kimdir?

Op.Dr. Cem Özlük Ankara Doğumlu olup, İlk öğrenimini Ted Ankara Kolejinde yarı burslu olarak yapıp, Orta öğrenimini Fen Lisesi’nde tamamlayarak, 2006 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirip doktor ünvanını almıştır.
Üroloji ihtisasımı 2012 yılında Gazi Üniversitesi’nde tamamlayarak üroloji uzmanı oldum. Mecburi hizmetimi Şırnak’ta 1500’ün üzerinde başarılı cerrahi vaka ile tamamlayıp, üstün hizmet sertifikası aldım.  (Şırnak’ta bir günde dört farklı hastaya laparoskopik nefrektomi yani kapalı yolla çalışmayan veya  kanserli böbreğin çıkarılması ameliyatı yaparak önemli başarılara imza attım.)

Elementor #8903
GENİTAL ESTETİK VİDEOLARI
Op.Dr. Cem Özlük Anlatıyor
Cem Özlük
Play Video
Cem Özlük
Play Video
Elementor #8903
Play Video
TAMAMEN BİLİMSEL YÖNTEMLERLE
Penis Büyütme Ameliyatları
Tamamen bilimsel yöntemlerle 1.5 saatlik bir ameliyatla ağrısız, acısız olarak 3-5cm arası büyüme gerçekleşebilir. Ameliyat sonrası kısa zamanda sosyal hayatınıza dönebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
DEĞERLİ YORUMLARINIZ
Hastalarımız Ne Diyor?
Yaptığımız işten gurur duyuyoruz. Gerçek hasta hikayelerini okumak için aşağıdaki logoları tıklayın...
Elementor #8903
Elementor #8903
Elementor #8903
Elementor #8903
Hasta Yorumları

Uzun zaman araştırmalarım ardından internet aracılığıyla ile tanışmış olduğum Cem hocamın cana yakınlığı ve samimiyeti sonunda sıkıntısız bir operasyon geçirdim. Misafirperverliği için Cengiz kardeşime, operasyon için Cem hocama sonsuz teşekkürler. Sevgilerimle.

Mehmet Demir
Antalya
Hasta Yorumları

Penis ameliyatı düşünüyordum ama zor olacağını zannetmiştim. Doktorun anlattıklarını duyunca o kadar zor olmadığını gördüm. Önceki haliyle ameliyat sonrası değişikliği görünce niye daha önce olmadım diye düşündüm. Çok memnunum. Yani böyle beklentileri olanlar için tavsiye ederim.

Tekin Cengiz
Isparta
Hasta Yorumları

23 yaşında bir hastaydım. Penisim küçük olduğu için yıllarca kendime sıkıntı yaptım. İnternetten Cem hocayı gördüm. İlk önce videolarını izledim ve kendi kendime dedim ki tam aradığım hoca ve tam istediğim hoca budur. Kendisiyle hemen irtibata geçtim ve durumu izah ettim. Penis uzatma ameliyatım gayet güzel ve iyi geçti. Kendisine çok teşekkür ederim. Samimiyeterinden dolayı abi kardeş gibidir. Hocam Allah sizden razı olsun başarılarının devamını dilerim.

Mustafa Yılmaz
Antalya
Hasta Yorumları

Cem beyle görüşmeden önce penis kalınlaştırma ameliyatını çok araştırdım. Genelde olumsuzluklar ön planda idi. Yaptırıp yaptırmama konusunda çok kararsız kalmıştım. Cem beyle karşılaşıp konuşunca tüm fikirlerim değişti. Gerçekten işinin hakkını veren birisi, çok beyefendi. Kesinlikle bu işi para için yapmıyor. Paradan çok insan sağlığını önemseyen birisi. Ona güvenerek penis kalınlaştırma ameliyatı yaptırdım. Çok memnun kaldım. Bu ameliyatı yaptırmak isteyenler mutlaka Cem beyle görüşüp yaptırmalı.

Fatih Keskin
Antalya
Elementor #8903
Play Video
TV8 KANALINDA YAYINLANAN RÖPORTAJIMIZ
Erkek ve Kadın Genital Bölge Estetiği ile Cinsel Sorunlar
TV8 Kanalında, Erkek ve Kadın Nedenli Cinsel Sorunlar olan, Erken Boşalma, Vajinismus gibi sorunları konuştuk. Genital Estetik Konularında; Penis Büyütme, Penis Kalınlaştırma, Kadın Genital Estetiğinde ise, Labioplasti, Vajinoplasti gibi operasyonların nasıl yapıldığını ve neler olduğunu detaylıca inceleyebilirsiniz.
SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ
Blogdan Son Makaleler
BİZE YAZMAKTAN ÇEKİNMEYİN
İletişim Bilgilerimiz

Adres

Kadıpaşa Mahallesi, Atatürk Blv. No:36,  Alanya/Antalya 

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-C.tesi: 08:30 – 19:00
Pazar: Kapalı

TELEFON-MAİL

Telefon: 0535 463 53 33
Sabit Tel : 0242 511 8 111