Elementor #8903

ALANINDA UZMAN KADROMUZ İLE
Tıbbi Uygulama ve Ameliyatlar
Penis Büyütme

Tamamen Bilimsel Yöntemlerle Ortalama 1.5 Saatlik bir ameliyatla 3-5 cm arasında uzama olur. Basit ve ağrısız geçen ameliyat sonucu 1 günlük dinlenme  ile günlük hayatınıza dönebilirsiniz. His kaybı ve cinsel fonksiyon kaybı yaşanmaz.

Penis Büyütme Adana

Penis kalınlaştırma, dünyada seçkin kliniklerde uygulanan tekniklerle, yağ dokusu transferi, Liposuction ve PRP dediğimiz Vücudun herhangi bir noktasından alınan yağ dokusunun penise enjekte edilmesi ile yapılan işlemdir.

pshot

Penisin, boyut ve kalınlığını artırmaya, cinsel performansı artırmaya, sertleşme sorunu gibi bir çok problemde kullanılan yeni bir tekniktir. Cinsel ilişki de yaşanan zorluklarla birlikte Peyronie hastalığının tedavisinde de kullanılır.

Penis Eğriliği

Doğuştan veya Sonradan Gelişen Penis Eğriliği Sorunları, Bir çok alternatif tedavi ve ameliyatlar ile tedavisi mümkündür. Doğru teknik ve analiz ile yapılacak doğru uygulama ile, yaşadığınız cinsel problemler de dahil üstesinden gelebilirsiniz.

Penis Protez

Mutluluk Çubuğu: Günümüzde İktidarsızlık yani sertleşme sorununa alternatif bir tedavi olan, penil protez (penis protezi) sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki uygun kişiler için 1-2 saatlik ameliyat ile aynı gün taburcu olacağı şekilde yapılabilmektedir.

Vajinismus

Kadınlarda ilk gecede ya da cinsel birleşmede aşırı kasılma durumu, başka nedenlerden de kaynaklansa da çoğunluğu psikolojik nedenlere bağlanabilir. Vajinismus tanımı ve nedenleri çok az bir yüzde diliminde fizyolojik olarak gerçekleşir. Vajinismus hastalığının tedavisi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Varikosel

Testislerde kirli kanı taşıyan toplardamarların aşırı derece genişlemesi ve kıvrımlaşması durumu varikosel ve kısırlık olarak tanımlanır. Testislerde gelişen bir varis türüdür. Genelde toplardamar genişlemesi genç yaşlarda görülür ve yerçekimin etkisi ile ilerler. Kısırlığa yol açan bir etkisi vardır.

interfilite

Erkekteki sperm sayısının çocuk yapmak için yetersiz olmasıdır. 1 yıl süre zarfında korunma olmadan ilişkiye girilmesine rağmen gebelik durumunun oluşmamasıdır. Evli çiftlerin yaklaşık olarak %15’inde bu durum görülür. Tedavi ise ilaç ya da gerekli durumlar da ameliyat ile yapılabilir.

genitalsigil

Kondilom HPV: Bir çok Kadın ve Erkekte son yıllarda gençlerde çok görülen bir virüs türüdür. Sıklıkla genital bölgede, makatta veya ağızda görülebilmektedir. Tedavi edilse bile tekrarlayabilir. Lazer, Yakma ve dondurma gibi tekniklerle çok kısa sürede ağrı acı olmadan siğillerden kurtulabilirsiniz

İdrar Kaçırma

Genital açıdan bazı kadınlarda, doğum sonrası, doğuştan veya sonrada gelişen vajende oluşan görüntü bozuklukları, sarkma, genişleme, kötü koku ve kararma gibi bir çok vajina problemleri bir çok teknikle çözülmektedir.  Estetik bir görüntü ile, cinsel mutluluk ve öz güveninizi yeniden kazanabilirsiniz.

13

Günümüzde Bir çok kadın, hapşırma, öksürme, gündelik hareketler esnasında ve farkında olmadan idrar kaçırma sorunları yaşayabilir. Bir çok sebebe bağlı olarak gerçekleşen idrar kaçırma sorunu, bilimsel yöntemlerle çok kısa sürede çözüme kavuşturulabilinmektedir.

Kegel Egzersizleri

Kadınlarda sağlıklı bir cinsel yaşam veya doğum gibi önemli olaylarda pelvik kaslarının güçlendirilmesi önemlidir. İdrar tutamama, cinsel ilişki esnasında oluşan rahatsızlıklar, orgazm olamama gibi bir çok sorun kegel egzersizleri ile çözülmektedir.

Prostat
Erkeklerde bulunan idrar kesesinin çıkış kısmında yer alan ve kestaneye benzeyen salgı bezine Prostadenir.  Prostat Nedir? sorusunun cevaplarından bir tanesi de bez, üretra denilen alt idrar yolun saran hastalıktır. Erkeklerde yaş ilerledikçe bu salgı bezi büyür ve sonunda idrar yolunu sıkıştırır.
Sünnet

Sünnet işlemi her ne kadar kolay bir işlem gibi gözükse de, uzman ellerde yapılmayan sünnet, hemofili, hepatit, kalıcı hasarlar gibi bir çok ciddi komplikasyonları vardır. Bu ve buna benzer sorunların üstesinden gelmek artık çok kolay. Hemen Bize ulaşıp detayları öğrenebilirsiniz.