Dr. Cem ÖZLÜK

P-SHOT


P-SHOT


PriapussShot veya P-Shot denilen ilk adımı, tazelemek, duyarlılıkve işlevini iyileştirmek için penise enjekte edilen Platelet Zengin Plazmanın (PRP) ile yapılan öncü yeni bir tekniktir.P-Shot penisin boyut ve çevresi arttırmaya, cinsel performansı arttırmaya ve erektildisfonksiyonu (sertleşme sorunu)iyileştirmeye yardımcı olabilir. P-Shot, penisin bükülmesine, ağrılı ereksiyonlara ve cinsel ilişki ile ilgili zorluklara neden olan, skar dokusunun yamalarının penisin şaftı boyunca geliştiği Peyronie Hastalığını tedavi etmek için de kullanılabilir.

P Shot Nedir ?

P-Shot nasıl çalışıyor? 

P-Shot prosedürü, rejeneratif bir prosesi canlandırmak için penise zengin faktörlerden Trombosit ve Plazmadan dolu (PRP) enjekte ederek vücudun kendine ait iyileştirici ve canlandırıcı kabiliyetini kullanarak çalışır. Koldan az bir  miktarda kan alınır ve daha sonra plazmanın toplandığı bir santrifüje yerleştirilir. Bu plazma, penise enjekte edildiğinde, kök hücrelerini kan akışını artırmak için tetikleyen ve sağlıklı dokuyu büyütmek için kök hücreleri tetikleyen hücre yenilenen büyüme faktörleri içerir.

Ben bu tedavi için müsait miyim? 

Ereksiyon bozukluğu çekiyorsanız veya penisinizin boyutunu, şeklini, sıkılığını, görünümünü ve işlevini iyileştirmek veya cinsel performansınızı arttırmak istiyorsanız, P-Shot sizin için olabilir. Herhangi bir prosedürde olduğu gibi, tedavi için uygun olup olmadığınızı belirlemek için bu konuda uzman doktorunuz ile istişareniz olması gerekecektir.

P –shot ağrılı bir işlem midir?

İşlem lokal anesteziyle yapılır, böylece rahatsızlık çok az olur. Bazı hastalar hiç ağrı hissetmediklerini bildirmektedir.

Nekadar zaman tutar?

İşlem yaklaşık 30-40 dakika sürer.

P-shotın yan etkisi var mıdır?

P-shot kişinin kendi kanından elde edilen plazmanın (PRP) kişinin kendi dokusuna verilmesi işlemi olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur.  

P-shot uygulamasından sonra ne zaman ilişkiye girebilirim? 

Bu tedavinin en önemli avantajlarından biri normal aktivitelerinize hemen geri dönebilir ve cinsel ilişki aynı gün tekrar başlatılabilir.

P-Shot Uygulaması

P-shot hangi ararlıklarla uygulanır? 

Yaklaşık 2 haftada bir olmak üzere ortalama 3-4 seans uygulanır.

Hangi sonuçları bekleyebilirim? 

-Penisin sertliğinin ve ereksiyon kapasitesinin artırılması

-Tedaviyle birlikte verilen pompayı kullandıktan sonra boyut artışı (uzunluk ve -çevre kalınlığında% 10-20 artış).(penileenlargement)

-Penisin güçlendirilmesi

-Artan kan akışı ve dolaşım

-Geliştirilmiş cinsel yetenekler

-Artmış cinsel dayanıklılık

-Artan duyarlılık ve zevk

-Geliştirilmiş görünüm

-Peyronie hastalığının iyileştirilmesi

-Penisin düzleştirilmesi


Kesin ve Kalıcı Çözümler

Yaptığım Tedavi ve Ameliyatlarda Kesin ve Kalıcı çözümler için Bilimsel Yöntemlerle Hareket eder, Sizlerin sonuçlardan memnun olmanız için en yeni teknik ve uygulamaları gerçekleştiririz.


Her Zaman Her Yerde

ntalya/Alanya’daki kliniğimiz haricinde, hastalarımıza kolay ulaşılabilirlik olması açısından, Ankara ve İstanbul’da da Sizlere hizmet vermek için bir telefon yakınınızdayız.


Etkili ve Güvenli Yöntemler

Bütün tedavi ve ameliyatlarda sizlerin sağlığı bizim için önemli. Bu yüzden en güvenli ve en etkili yöntemlerle sizlerin en iyi sonucu almanız için gereken her şey yapılmaktadır.


Memnuniyet için Ulaşılabilirlik

Her Türlü Sorununuzda ben ve Asistanlarım telefon, mail ve diğer iletişim araçları ile sizlerin her zaman yanınızda. Tedavi ve Ameliyat sonrası bile hep ulaşılabilir olmak bizler için önemlidir.


Op. Dr.

Cem Özlük

Yaptığım Tedavi ve Ameliyatlarda Kesin ve Kalıcı çözümler için Bilimsel Yöntemlerle Hareket eder, Sizlerin sonuçlardan memnun olmanız için en yeni teknik ve uygulamaları gerçekleştiririz.


ADRES

Atatürk Blv. No:36 Alanya/AntalyaTELEFON

+90 (535) 463 53 33Bizi Takip Edin

Op. Dr. Cem Özlük

Üroloji – Genital Estetik – Cinsel Sorunlar Tanı ve Tedavi Merkezi Mutluluğunuz İçin Çalışıyoruz.Her Hakkı Saklıdır.