Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis Büyütme Ameliyatı son zamanlarda özellikle insanların tercih ettiği estetik operasyonlardan biri haline gelmiştir. Oldukça popüler hale gelen operasyon, aslında bir çeşit kalınlaştırma ve uzatma işlemidir. Kişilerde öz güvenin artışını sağlamaktadır. Önemli genital estetik operasyonlarından biri olarak bilinmektedir. Bireylerin istekleri doğrultusunda bu operasyonların gerçekleştirilmesi sağlanır. Elbette ki bu ameliyatlarla ilgili olarak her ne kadar dikkat edilse de çok yanlış bilgilerin ortalıkta olduğunu da söylemek lazım.
Yanlış bilgilendirmeler veya hastaların bazı şeyler yanlış anlamaları aslında olumsuzluklara sebep olabilmektedir. Bu yüzden çok daha detaylı bir şekilde bilgi vermek adına penis büyütme konusunda daha ayrıntılı bir şekilde bu yazımızda sizlerle işlemlerin gerçekleştirilmesi ve süreci hakkında bilgi paylaşacağız.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı ile ilgili olarak öncelikli gerek yurt içinde gerekse yurt dışında bu taleplerin oldukça yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Aslında bu uzama işlemi 4 ile 6 santim arasında kadar değişebilmektedir. Bazen 2 ila 3 saat arasında da uzama sağlanabilmektedir. Özellikle bu işlemlerde kalınlaştırma daha fazla dikkati çeker. Sonuç kesinlikle kalıcıdır ve başvuran hastaların %95'inin de 40 yaş ve üzerinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Genel anlamda bu ameliyatın 3 farklı evresi bulunmaktadır. Elbette ki ameliyatın işlemleri ile alakalı olarak gerekli operasyonel işlem gerçekleştirilmekte ve size direk sonuç sunulmaktadır. Günümüzde bu cerrahi işlemle ortalama 3 4 santimetrelik uzama ve kalınlaştırma elbette ki insanların psikolojik olarak hayata daha iyi bir şekilde bakmalarını da sağlamaktadır. Bu anlamda da penis büyütme işlemleri gerçekten de önemli bir hal almış bulunmaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Evreleri Nelerdir?

Penis büyütme ameliyatları sırasında yaşanacak 3 çeşit işlem vardır. Burada öncelikli olarak penisin genel gövdesi, leğen kemiği olarak bilinen kemikten kurtarılır. 2-3 santim kadar dışarı kaydırılır. Penisi leğen kemiğini yapıştıran bağ dokusunun kesilmesi sağlanır. Klasik teknikte bu bağın yüzde yüzü kesilerek işlem yapılır. Ameliyatın aslında orijinal işlemi de budur. Ancak son yıllarda özellikle bağın yüzde sekseni kesilir ve alt yüzde yirmi kısmının kesilmesi uzamaya hiç katkısının olmadığı için bu yüzden 20'lik kısım kesilmeden bırakılmaktadır.
Penis çevresinde bilindiği üzere dokular bulunmaktadır. Penis büyütme ameliyatı sırasında bu dokular mümkün olduğunca tabana doğru bastırılır. Eğer çevrede yağ birikimi varsa bu yağ fazlası peniste küçük gösterebilmektedir. Hatta bazı yerlerde gömük penis olarak geçen penis durumlarıyla karşı karşıya kalabilmektedir. Böyle bir durumda bu yağ dokusunun alınması sağlanır. Çevre doku tamamen aşağı alınıp, penis gövdesi kemikten kurtulup dışarı alındığında gerçek anlamda zaten uzama oluşmuş olur. Göbekten alınan yağ dokusu enjekte edilerek penisin çevresinde bir kalınlaşma işlemi sağlanır. Tabii ki bu işlem tamamen operasyonel bir işlem olması sebebiyle cerrahi bir müdahale gerektirmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları Ne Kadardır?

Penis büyütme ameliyatı fiyatı aslında sadece uzatma ameliyatı olarak düşünülmemesi gerekir. Burada kalınlaştırma işleme veya penis eğriliğinin düzeltilmesi hatta sünnette oluşan hataların düzeltilmesi birçok farklı karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda penis büyütme ameliyat fiyatları sizlerin istekleriniz doğrultusunda yapılacak bir estetik müdahale olduğu için doktor tarafından görülmesi ve gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere fiyatın sunulması gerekmektedir. Bu süreç doğru bir şekilde değerlendirilmelidir. Penis büyütme ameliyatı fiyatları 2019 konusunda sizler de kliniğimize ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız sizlere gerekli bilgileri yönlendirecek ve bu bilgiler ışığında sizler de işlemlerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

 

Penis Büyütme Ameliyat Yaptıranlardan Yorumlar

Penis büyütme ameliyatı yorumları aslında sitemizde de bulunmaktadır. Buradan insanlar artık çok daha farklı düşünmekte ve buna göre hareket etmektedir. Bu yüzden de yapılacak olan operasyonla ilgili olarak birçok araştırma yapılmakta ve buna göre hareket edilmektedir. Bugün için baktığımızda bu tip operasyonlar yaptıranlar sitemizde de birçok yorum bu anlamda bulunmaktadır. Sizler de siteyi inceleyerek daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir