Penis Büyütme

Penis Büyütme

Penis Büyütme operasyonları son dönemin en çok tercih edilen estetik operasyonlar türlerindendir. Tabii ki çeşitli şekillerde bu işlemin gerçekleştirilmesi gibi durum ortaya çıkıyor. Biraz baskıcı bir ortamda olmamızdan dolayı insanlar bunu yüksek sesle dile getiremezler. Sonuç itibariyle bu tip sıkıntılar karşımıza çıkabiliyor. Sadece bir içme değil aslında sünnetten kaynaklı olan bir problem veyahut da penisiyle giydiğimiz problemlerle de yeni operasyonlar gerçekleştirilerek bu sıkıntıların üstesinden gelinebilir. Genel anlamda şunu söylemek lazım, aslında bilimsel olan birçok gerçeklik karşımıza çıkmakta ve bugün için baktığımızda dünyada bu konuda birçok bilgi bulunmaktadır.
Penis büyütme operasyonları son zamanlarda çok fazla tercih edilirken bu operasyonların nasıl yapıldığı veya aslında penis hakkında bilinmesi gereken bilimsel gerçekler konusunda daha ayrıntılı bir şekilde bu yazımızda bilgi vermeye gayret göstereceğiz. Erkeklerin özellikle gerek fizyolojik gerekse psikolojik olarak etkilenmesinin nispetinde aslında bunlar artık operasyonel olarak çok rahat bir şekilde çözülebiliyor.

Penis Büyütme Operasyonu Detayları

Genel anlamda bakıldığında penis büyütme operasyonları konusunda dünyada en çok bıçak altına yatan ülke Almanya olarak karşımıza çıkıyor. Burada insanlar bu tip operasyonları tercih ediyorlar. Tabii ki günümüzde bitkisel olarak veyahut da vakumlu pompa yöntemi ile bu sonucu alabileceğini düşünenler var. Ancak burada net bir şekilde söylemek lazım ki kesinlikle vakumlu pompa yöntemi ya da çeşitli ilaçlar aslında bilimsel olarak sağlık örgütleri tarafından onaylanmamaktadır.
Vakumun zaten penisin sadece çevresindeki kan damarlarını açtığı ve kısa süreli bir görüntüye sebep olduğu bilinmektedir. Ancak ilerleyen süreçte peniste çok daha ciddi sıkıntılara sebep olabilmektedir. Ayrıca bilimsel olarak yapılan araştırmalara göre sigara vücuttaki kan ve damar dolaşımını negatif şekilde etkilediği için penis boyutunda küçülmeye neden olduğu da bilinmektedir.
Penis büyütme operasyonu hakkında bilgi verirken dünyada aslında %35 erkeğin kesinlikle penisinden memnun olmadığını söyleyebiliriz. Yapılan araştırmada 17.000 kişi üzerinde yapılan deneyde %35'i karşımıza çıkmaktadır. Tabii ki burada insanlar özellikle el ve ayak büyüklüğü ile penis büyüklüğü arasında ki konuşmalar tamamen bir uydurmadan ibarettir. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Ortalama penis boyu normalde 12 santimetre üzerindedir. 12 santimetreyi geçen penisler normal kabul edilir. Ancak operasyon sayesinde biraz daha uzama sağlanabilmektedir.

 

Ameliyat Nasıl Yapılır?

Az önce de bahsettiğimiz gibi penis büyütme operasyonları sonrasında bir uzama ve kalınlaşma sağlanır. Bu tabi penis boyutuna bağlı değişkenlik gösterebilmektedir. 3-4 santim olabileceği gibi 5 santime ya da 2 santime düşme çıkma durumu söz konusudur. Aslında genel anlamda şunu söylemek lazım, özellikle sadece erkekleri ile aynı zamanda cinsel partnerde de penis boyu genel anlamda bir kaygı ve endişe oluşturabilmektedir. Bu tip durumlarda psikolojik sorunların üstesinden gelmek açısından da böyle bir ameliyata karar verilebilir. Öncelikli olarak yapılacak olan ameliyatta penis yukarı doğru asan bağlardan kurtulunur.
İçeride olan kısım dışarı çıkmış olur. Uzama sağlayabilmesi için özel bir teknik uygulanarak cilt kapatılır. 2 ila 4 santim arasında uzamış olur. Penis kalınlaştırma işleminde ise vücutta bulunan yağlı kısımlardan hastaya enjekte edilerek bu kalınlaştırma işlemi tamamlanabilir. 6 ay içerisinde metabolizmanın durumuna göre de %30 ile %50'sinin kaybolacağı için genellikle kalınlaştırma ameliyatları sırasında fazla kullanılmaktadır. Nihai sonuç da bu anlamda kalın bir penis ortaya çıkarır.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları Ne Kadardır?

Öncesinde asıl önemli olan bu ameliyatla penis büyütme operasyonu yapılacak olan işleme göre bir karar verilir. Burada doktorunuzla görüşmek ve doktorlardan bilgileri almak daha doğru olacaktır. Sonuç itibariyle yapılacak olan müdahalenin durumuna göre her an değişebilir. Çünkü sadece uzatma veyahutta kalınlaştırma işlemi yapmak isteyebilirsiniz. Bu işlemlerin kendine göre farklı sistemleri bulunmaktadır. Az önce de bahsettiğimiz sistemler dahilinde sizler de istediğiniz sonuçlara çok rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir