p-shot nedir
P-shot nedir? Öncelikle hastalarımız operasyonunun tazeleme – duyarlılıkla ilgili işlevi arttırma için penise enjeksiyon işlemi olduğunu bilmeli. Bu işleme priapussshot ya da p-shot deniyor. Platelet zengin plazma ile yapılan öncü bir teknik olduğundan, hastalarımıza uyguluyoruz. Kan akışının arttırılmasını sağlar. Cinsel performansı arttırmaya ve erektildisfonksiyon olan; yani sertleşme problemi olan penislerin bu sorununu ortadan kalkması, skar sokusunun yamalarının penisin şaftı boyunca geliştiği peyronie hastalığını tedavi etmek için de kullanılması söz konusu.

p-shot nasıl çalışır ?

Operasyonun tamamlanmasından sonra nasıl çalışacağı, etkisinin nasıl görüleceği gibi pek çok husus merak ediliyor. Prosedür olarak rejeneratif bir prosesi canlandırmak adına penis faktörlerden Trombosit ve Plazmadan dolu enfekten edilmektedir. Vücudun kendine ait iyileştirici ve canlandırıcıları kabiliyetini kullanır. Koldan az miktarda kan alınarak daha sonra plazmanın toplandığı bir santrifüje yerleştirilmektedir. Plazmayı penise enjekte ettiğimizde sağlıklı dokuyu büyümek dokuların harekete geçmesi söz konusu. 

p-shot kİMLERE YAPILABİLİR ?

P-shot kimlere yapılır sorusu da sıkça soruluyor. Hastalarımız yaşadığı problemleri dile getirerek, direkt olarak çözümü sormakta. Bu durumda yaşanan problem eğer p-shot ile çözümlenecekse öneriyoruz. Hasta için gerekli koşulların nasıl oluşturulacağı, iyileşmenin ve etkinin nasıl olacağı yönünde bilgi veriyoruz. Akabinde ise direkt olarak tedavinin tamamlanması sağlanıyor.

  • Penisin işlevinden memnun olmama
  • Cinsel performansı arttırmak isteme

Gibi durumlarda, uygulamayı yapıyoruz. Hastalarımızın bu şikayetlerden biri ile gelmeleri yeterlidir. Direkt olarak problemin çözümü için gerekeni yapıyoruz. Yapılan muayenenin ardından rahatsız olunan hususların fizyolojik bir hastalıktan kaynaklanmıyor olması halinde, bu yöntem ile istediğiniz cinsel hayata kavuşmanız mümkün olacaktır.

p-shot AĞRILI BİR OPERASYON MU ?

Hastalarımızın bu yöntemde endişe duymasına gerek yok. P-shot uygulaması ile herhangi bir şekilde acı çekmiyorsunuz. Operasyon lokal anestezi altında yapılır. Herhangi bir şekilde ağrı acı olması gibi hisler olmayacaktır. Çoğu zaman hastalarımızın bu işlem sırasında hiçbir şekilde ağrı hissetmediği geri dönüşlerini alıyoruz.

Lokal Anestezi;

Lokal anestezik yöntem ile ağrısız şekilde uygulamanın gerçekleşmesi mümkün olacaktır. Bu sorunun ortadan kalkması açısından, dilerseniz direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hastalarımıza yaptığımız muayene sonrasında en kısa sürede en iyi etkiyi verecek şekilde işlemi tamamlıyoruz.

OPERASYON NE KADAR SÜRER ?

Hastalarımıza yaptığımız uygulamanın son derece kısa süre içinde tamamlandığını bilmelisiniz. Bunun için yapılacak olan uygulama lokal anestezi altında yapıldığı için operasyon kısa sürede tamamlanacaktır.

30 – 40 dakika gibi kısa bir süre içinde işlemin tamamlanmasını sağlıyoruz. Hastalarımıza vermiş olduğumuz bilgiler sayesinde endişe duyulmadan işlemin tamamlanması söz konusu oluyor. Muayene sonrasında süre ve diğer detaylar hakkında size özel bilgilerin verilmesi sağlanacaktır.

P-SHOT HANGİ ARALIKLAR İLE UYGULANIR ?

Yaklaşık iki haftalık ara vermeler olacaktır. 2 haftada bir uygulama ile başarılı sonuçlar alınması söz konusudur. Ortalama olarak 3 – 4 seans ile operasyondan son derece başarılı sonuçların alınması sağlanacaktır. Hastalarımıza gerekli bilgileri vererek, sorularının yanıtlanmasını sağlıyoruz.

OPERASYON SONRASI

Yapmış olduğumuz uygulama sonrasında hastalarımız, ne gibi sonuçlar alacağını merak ediyor. Evet, başarılı şekilde yapılan p-shot sonrasında peniste ve cinsel hayatta ne gibi değişiklikler oluyor? İşte, operasyon sonrasında detaylar…

  • – Artan kan akışının ve dolaşımın olması
  • – Penisin güçlenmesi
  • – Geliştirilmiş cinsel yetenek
  • – Penisin düzleştirilmesi
  • – Artan duyalılık ve cinsel zevk