Penil Protez

Penil Protez

İktidarsızlık sorununun çözümü, penil protez. Geliştirilmiş bu yöntem ile erkeklerin cinsel hayatta mutlu olması sağlanıyor.

Hastalarımız için penis protez detaylarını sunuyoruz.

Penil Protez Nedir?

Erkeklerin beklentilerinin karşılanmadığı ya da iktidarsızlık tedavisi için kullanılan penil protez geliştirilmiş teknikler ile uygulanıyor. İktidarsızlık tedavisi görmüş olan ancak sonuç alınmamış kişiler için kesin çözüm bu protez sisteminin uygulanmasıdır. Tedaviye cevap vermemiş olan kişiler için bu yöntemin yüksek bir oranda tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Penil Protez Türleri

Cinsel problemler arasında olan iktidarsızlık sorunu, penis protezin uygulanması ile ortadan kaldırılıyor. Hastalarımızın bize başvurmasının ardından ilk olarak durum teşhisi yapıyoruz. Sonrasında hastamız için en iyi olan çözümün geliştirilmesi için gerekeni yapıyoruz. Uygulanan yöntemin farklı türleri bulunuyor. İki tür protez üzerinden operasyon yapıyoruz. Protezlerin iki ya da üç parçadan oluşması söz konusu olabiliyor. Cinsel birleşmede istenen sertliğe ulaşma mümkün oluyor.

  • Şişebilir Protez: Penil protez ile kullanılan türlerden biri şişebilir protezdir. Bu penis protezinde sönük halde ya da ereksiyon halinde olan penisi dışarıdan anlamak mümkün olmuyor.
  • Bükülebiillir Protez: Penis sürekli olan serttir. El yordamı ile açının verilmesi sağlanarak ilişkiye girilmesi söz konusu olur.

Bakıldığında iki protez üzerinden karşılaştırma yapıldığında, bükülebilir olan protezin daha uygun fiyatlar ile yapıldığını göreceksiniz. Ancak hastalarımız çoğu zaman şişebilir protezi tercih eder. Çünkü penisin sürekli ereksiyon halinde olması son derece dez avantajlıdır. Kişinin kendi tercihine bırakılarak penil protez çeşitleri üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Sonrasında gereken operasyonun tamamlanması ile penil protez kullanarak cinsel hayatınızın istediğiniz gibi olması sağlanacaktır.

Doktor Kararı;

Karşılıklı paylaşım içinde hastalarımızın tamamen taleplerine karşılık vermek üzere hareket ediyoruz. Ancak yaptığımız muayene sonrasında bazı zamanlarda kişi için şişilebilir protezin uygulanması doğru olmuyor. Bu durumda tercih bükülebilir penisten yana kullanılacaktır. Son olarak bizlerin kararının uygulanması, sağlıklı bir cinsel yaşantı için son derece önemlidir.

Penil Protez Ameliyatı Nasıl Yapılır?

İlk olarak operasyon için genel anestezi kullanılmadığımızı bilmelisiniz. Hastanın penisinin içine protezin yerleştirilmesi şeklinde operasyon tamamlanacaktır. Hastanın 4 – 5 hafta gibi bir iyileşme süreci olacak.

Protez Türüne göre operasyon değişir;

Evet, yapılacak olan penil protez ameliyatı için protez oluşturulur. Protezin takılması işlemi protez türüne göre değişiklik gösterebiliyor. 40 dakika ile 120 dakika arasında değişen bu süre içinde hastalarımızın sorun yaşamayacağı şekilde protezin takılmasını sağlıyoruz.

Aynı günde taburcu;

Operasyon sonrasında hastalar aynı gün taburcu oluyor. Taburcu olunuyor olmasına ameliyat sonrasında karar veriyoruz. Çoğu zaman aynı gün içinde operasyon sonrasında taburcu ediyoruz. Ancak bazı durumlarda kişinin durumuna göre 1 günlük istirahat de uygun görülebilir.

Genel anestezi  -Rejyonel anestezi;

İlk olarak tercih ettiğimiz anestezi yönteminin genel anestezi olduğunu bilmelisiniz. Ancak bazı durumlarda hastalarımız genel anestezi olamıyor. Bu durumda rejyonel anestezi uyguluyoruz.

Penisin kan dolması gereken yerine protez uygulanacaktır. Yerleştirme işlemini yapıyoruz ve burada yapılan işlem ile penisin kan dolması ve sertleşmesi sağlanıyor. Bu sayede penisin görevini protez devralıyor.

Penil Protez Ameliyatı Sonrası

Operasyonun tamamlanmasından sonra dikkat edilmesi gereken hijyenik koşullar vardır. Bununla alakalı penis protez ameliyatı sonrası yapmanız gerekenler bilgilerini tarafınıza sunuyoruz. Hastalarımızın herhangi bir problem yaşamaması, sorunsuz şekilde operasyon sonunda cinsel hayatın devam etmesi mümkün olacak.

Profesyonel penil protez işleminin uygulanması ile iyileşme süreci son derece hızlı olacak. Cinsel hayata geri dönem 3 – 4 hafta içinde olabilir. Hastalarımıza gereken bilgiyi muayene sonrasında veriyoruz.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Sertleşme Sorunu

 

3 Yorum

  1. Peki penil protezi devlet karşılıyormu?bize düşen maliyeti nedir? Teşekkürler

    1. Merhaba detaylı bilgi için bana 0 535 463 53 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  2. Merhaba hocam ben istanbulda yaptırdım 40bin tl verdim 6 hafta geçti hala iyileşmedi yapan bir prafosördü pompa yeri sağda yukarıya koymuş dışa doğro baskı oluyor söndüremiyoruz ağrıyor şimd diyor bir ay daha bekle iyileşmese gel pompanın yerini değiştirelim sizde sorun olan hastanız oldumu size gelsem düzeltirmisiniz saygılar

Comments are closed.