Penis Büyütme Operasyonları

Penis Büyütme Operasyonları

Erkekler açısından cinsel hayatın en önemli sorunu penis boyu, uzunluğu, kalınlığı ve işlevi. Bu problemi ortadan kaldırıyoruz.

Penisin görüntüsünün ameliyat ile değiştirilmesi…

Penis Boyu Nasıl Olmalıdır?

Hastanın talebi doğrultusunda penis boyuna orantılı şekilde penis büyütme ameliyatı yapıyoruz. Peki, hastalarımızın penis boyu hakkında merak ettiği ne? İlk olarak çok sayıda hastamız bizlere penis boyunun ne kadar olması gerektiği yönünde sorularını soruyor. Yapılan araştırmalar ve tıbbi bulgular nedeni ile penis boyutunun olması gereken ölçü belli.

Standart olarak belirlenmiş, işlevselliği herhangi bir şekilde etkilenmeyecek şekilde penis ereksiyon halinde 13 – 14 santim olmalı.

Ereksiyon halinde olan penisin bu aralığın altında olması durumunda, mutlaka tedavi gereklidir. Doğru ve kesin tedavi için ise hastalarımıza ameliyatı öneriyoruz. Herhangi bir şekilde hap kullanımı ya da bitkisel çözümler ile penis büyümesinin olmayacağını bilmelisiniz. Erkeklerde sadece penis boyu değil, aynı zamanda penis kalınlığı da cinsel hayatta problemlere yol açabiliyor. Bu nedenler hastalarımızın penis kalınlığı ile ilgili de problem yaşadığını biliyoruz. Bu durumun işlevsellik anlamında herhangi bir soruna yol açmayacağını bilmelisiniz. Sadece kişinin cinsel özgüvenini etkileyen, psikolojik problemlere yol açan bir durum olabileceğinizi söyleyebiliriz.

Penis Bölgesi ile İlgili Sorunlar

Uzunluğun normalde kısa olması penis sorunu arasında. Bunun dışında penis kalınlığının da normalden ince olması, penis doğrultusunun değişik yönlerde ya da kıvrılma olması gibi durumlarda da tedavi gerekebilir. Penis sorunları sünnet hatalarından ya da farklı nedenlerden ötürü ortaya çıkabiliyor. Penis problemlerinin ortadan kalkması için eğer fiziksel bir problem varsa, yapılan ameliyatlar ile en iyi şeklide sorunun ortadan kaldırılmasının mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

  • Penis eğriliği ameliyatı
  • Penis büyütme ameliyatı
  • Penis kalınlaştırma

Gibi ameliyat çeşitleri farklı teknikler kullanılarak yapılır. Hastalarımız ile yapmış olduğumuz ön görüşme sonrasında tamamen taleplerine karşılık verecekleri şekilde ameliyatın tamamlanmasını sağlıyoruz. Öncesinde sormak istediğiniz tüm soruları sorarak, ameliyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Hastalarımızı memnun edecek sonuçların alınmasını sağlıyoruz.

Penis Büyütme Ameliyatı

Ameliyat, penis sorunları kapsamında en önemli çözüm. Bakıldığında hem kısa sürede hem de kesin çözüm olarak gösterilebilecek tek yöntem. Hastalarımıza vermiş olduğumuz güven sayesinde, ameliyatın tamamlanmasını sağlıyoruz.

İlginizi çekebilir: Penis Büyütme Nedir, Nasıl Yapılır?

Penis İle Torbalar Arası Mesafe Arttırmak

İlk olarak penis sorunu olan boyutun çözümlenmesi için penis boyutu ile torbalar arasındaki mesafenin arttırılması var. Bunun için oluşturulmuş olan teknik kullanılarak, penisin boyutunun arttırılması sağlanıyor. Normalde var olan ancak gözükmeyen penisin ortaya çıkması sağlanacaktır. Ameliyat sırasında yapılan işlem ile hem sönük hem de ereksiyon halinde olan penis için gerekli büyüme sağlanacaktır. Tercih etmiş olduğumuz bu yöntem peniste farklı bir soruna yol açmaz. Yani hissizleşme, haz kaybı gibi bir problem yaşanmaz.

Penis Kökü İle Pubis Kökü Arasındaki İlişkiyi Değiştirmek

Penis kökü, pubis kemiklerine bağlıdır. Ameliyatta direkt olarak bu kemik bulunur. Ardından kökten bu kemik arasında olan ilişkinin bağımsız hale gelmesi sağlanıyor. Sonucunda iste hastalarımızın penis boyutunun direkt olarak daha uzun oluyor. İstenen ve tercih edilen bu yöntem ile penisin büyümesi sağlanıyor. Bu durumda kişinin penis boyu ereksiyon hali ile aşağı yukarı aynı duruma gelir. Ancak ereksiyon boyu değişmez. Sadece penis büyütme ameliyatı sonrasında normal boyutu artmış olur.

Z Plasti – V – Y İlerletme Yöntemleri

Çoğu zaman sünnet hataları peniste problemlere yol açıyor. Penis derisinin fazla çıkartılması gibi bir problemin çözümlenmesi için bu yöntemleri kullanıyoruz. Ya da deri grefti kullanarak penis derisinin uzamasını sağlıyoruz.

Gömülü Penis Sorunu

Son olarak gömülü penis problemi için yaptığımız uygulamalardan bahsedilecek. İlk olarak penis boyunun arttırılması için bu operasyonu yaptığımızı bilmelisiniz. Penis boyutunun arttırılması için penis ile skrotum arasındaki bağlantının uzatılması söz konusu. Penisin bağımsız gözükmesi sayesinde boy problemi ortadan kalkıyor.