PENİS BÜYÜTME, PENİS UZATMA VE PENİS ESTETİĞİ 2022

Penis Büyütme Ameliyatı Ve Penis Estetiği Nedir?

Erkek dış genital organı olarak bilinen penis, erkeklerde idrarın vücuttan atılmasını ve sağlayan ve cinsel işlevleri yerine getiren bir uzuvdur. Anatomik bakımdan sertleşebilir süngersi bir yapıdadır; kolajen maddesi bakımından ise oldukça zengin ve yapısal proteinler barındırmaktadır. İdrarın vücuttan atılması esnasında penis kaynaklı sağlık sorunlarına çok nadir olarak rastlansa da, cinsel işlevin yerine getirilememesi ile sıkça karşılaşılmaktadır.

Penisin ereksiyon haline gelebilmesi ve yeterli boyutta olması cinsel birleşme için gereklidir. Penisin içindeki erektil doku, cinsel uyarılma esnasında penisin sertleşmesi ve büyümesi amacıyla kanla doldurulur. Böylece, penisin büyüklüğü artar ve sertleşir. Penisin ereksiyonu, cinsel ilişki sırasında spermlerin kadının üreme sistemine daha kolay ulaşmasına yardımcı olur.

Birçok erkek, ereksiyon esnasında penisinin büyüklüğü ile ilgili endişe duymaktadır. Yapılan araştırmalara göre; penisinin boyutunun ideal olduğunu düşünen erkeklerin oranı %45 civarındadır. Büyük bir topluluk için, penis uzunluğu yetersizdir. Penis boyutunu arttırmaya yardımcı olarak alternatiflerin mevcut olduğu düşünülse de, bu amaca yönelik işe yarar tek yöntem penis büyütme ameliyatlarıdır. Cerrahi tekniklerin kullanımıyla birlikte penisin uzunluğu ve kalınlığı arttırılabilmektedir.

Penis Uzunluğu Ne Kadar Olmalıdır?

Penis boyutu doğum esnasında yaklaşık olarak 2 cm civarındadır. Ergenlik çağından önceki erkeklerde 6 cm uzunluğuna ulaşırken, bu rakam ergenlikle birlikte ortalama 10 cm ve üzerinde olabilmektedir. Ereksiyon, penis boyutunun değerlendirilmesinde önemli bir faktördür.

Penis, 4 ayrı bölümden oluşmaktadır:

 • Penis başı: Penisin uç bölgesidir ve bu bölgede bulunan glans, açık renkli bir doku ile kaplıdır. Sünnet işlemi esnasında glansı örten deri cerrahi ile çıkarılır.
 • Corpus cavernosum: Penisin kenarları boyunca uzanan iki doku sütununa verilen addır. Ereksiyon esnasında bu bölüm kan ile dolarak penisi büyütmektedir.
 • Corpus spongiosum: Penisin önünden geçen ve glans bölümünde sonlanan süngerimsi bir doku kolonudur. Bu bölüm, ereksiyon sırasında kanla dolar ve içinden geçen idrar yolunu açık tutar.
 • Üretra: İdrarın vücuttan dışarı atıldığı bölümdür.

         Penis boyutu ölçümü, doğru tekniklerle yapılmalı ve tüm penis bölgelerini kapsamalıdır. Ölçüm aleti, başlangıç noktası olarak kasık ile               penisin birleşim noktasına getirilmeli ve penis başına dek uzatılmalıdır. Ölçüm aletindeki sıfır noktası doğru ayarlanmadığı takdirde,                   birkaç milimetrelik eksik hesaplama yapılabilir. Ayrıca, erektil halindeki bir penis ile erektil halinde olmayan bir penis ölçümü arasında               büyük sapmalar mevcuttur.

 • Erektil olmayan bir penisin uzunluğu ortalama 8,6 cm ile 9,3 cm arasındadır.
 • Erektil halde bir penisin ortalama uzunluğu ise 12,9 cm ile 14,5 cm arasındadır.
 • Erektil bir penisin ortalama çevresi 8,8 cm ve 10 cm civarındadır.

Penis Uzunluğu Neye Göre Değişir?

Erkeklerde penis uzatma işlemini etkileyebilen birçok faktör bulunmaktadır:

 • Yaş,
 • Genetik,
 • Irk,
 • İklim,
 • Köken gibi etkenler penis uzunluğu üzerinde rol oynayabilmektedir.

Penis Kısalığı Nedenleri Nelerdir?

Penis uzunluğunu etkileyebilecek faktörlerden bağımsız olarak gelişen penis kısalığının birkaç nedeni bulunabilir.

 • Hormon düzensizlikleri: Erkeklik hormonu, penis boyutunda etkilidir. Bu hormon beyin ve testislerden salgılanmakta ve birçok cinsel işlev gerekliliklerini yerine getirmektedir. Yeteri kadar hormon salgılanamaması durumunda penis boyutu da küçük olacaktır. Gelişimini tamamlamış, ancak hormon yetersizliği nedeniyle boyutu kısa olan penis için hormon takviyesi yapılabilir.
 • Penis dokusunun hasar görmesi: Prostat ameliyatı gibi bazı operasyonlar, penis dokusu ve sinirleri üzerinde hasarlara neden olarak penisin yeterli boyuta ulaşmasına engel olmaktadır.
 • Kromozom bozuklukları: Doğuştan gelen kromozom bozukluklar, penisin yeteri kadar gelişememesine neden olacaktır.
 • Fazla kilolu olmak: Göbek çevresi kalın, kasık bölgesi yağlı olan erkeklerde penis boyutu daha kısadır. Bunun nedeni penisin başlangıcının, kasıktaki yağ tabakası içerisinde kalmasıdır. Bu etken penisin kısa olmasını değil, kısa görünmesi üzerinde etkilidir. Yağ dokusunun azalması halinde, penis uzunluğunun 1-2 cm artması beklenir.
 • Penisin yanlış ölçümlenmesi: Penis ölçümü doğru yapılmadığında, penisin olduğundan daha kısa algılanmasına neden olabilir. Özellikle kilolu erkeklerde yapılan penis ölçümlerinde, hatalı sonuçlarla daha sık karşılaşılmaktadır. Penisin kasık ile birleşik olan bölgedeki yağ tabakasının bastırılması, penisin tam boyunu görmek için gereklidir. Anatomik özellik bakımından penisin kemik gibi sert bir doku içermemesi de hatalı ölçüme yol açabilmektedir.

Penis Boyu Uzatma İlaçları İle Sonuç Alınabilir Mi?

Özellikle sanal ortamlarda yoğun olarak tanıtılan en yaygın tehlikelerden biri penis büyütme hapları ve kremleridir. Penisin büyüklüğünün değiştirilmesi için anatomik yapısının Penis estetiği ile değiştirilmesi gerekir. Hap veya krem gibi ürünlerin, penisin yapısını değiştirebilecek hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Bu ürünlerin çoğunluğu tamamen etkisizdir veya karmaşık şekerler, multi vitaminler gibi temel bileşenlere sahiptir.

Penis büyütme adı altındaki bazı ürünler, erektil disfonksiyon tedavisinde kullanılan PDE-5 inhibitörlerine veya diğer ilaçlar da içerebilir. Bu ürünler daha sert bir ereksiyona neden olabilir, bu nedenle daha büyük bir penis yanılsaması yaratır. Genellikle standart ereksiyon indükleyici haplardan daha az etkili olan ve denetimsiz üretim tesislerinde imal edilen ürünlerin toksik madde içerme oranı da oldukça yüksektir.

Penis büyütme haplarının hiçbiri bilimsel olarak test edilmemiştir ve güvenirliği kanıtlanmamıştır. Penis boyutunu büyütmek isteyen kişilerin, deneyimli doktorlara danışmaları ve Penis estetiği gibi etkisi yüksek olacak  tedavi seçeneklerini değerlendirmeleri gerekmektedir.

Penis Büyütme Operasyonu Neden Yapılır?

Penis büyütme, penis uzatma ve penis estetiği operasyonlarının temel amacı, penisin cinsel ilişki esnasında yeterli boyutta olmasıdır. Aynı zamanda penis kısalığını nedeniyle fiziksel görünüşlerinden olumsuz yönde etkilenen ve cinsel deneyimlerini geliştirmek isteyen erkekler için önemli bir işlemdir. Yapılan çalışmanın bulguları, penis büyüklüğünün erkeklerin kendileri hakkındaki genel izlenimlerini etkileyebileceğini de göstermektedir. Deneyimli ve alanında uzman bir cerrah tarafından yapıldığı takdirde başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Penis büyütme operasyonu nasıl yapılır?

Tüm erkeklerde penisin bir kısmı dışarıdan görünmez, vücudun içinde uzanır. Vücudun içerisindeki bu gizli kısım, kasık kemiğine ligamentolizis adı verilen doku ile bağlıdır. Bu doku, penisin işleyişinde hiçbir rol oynamamaktadır. Ancak penisin doğal eğilimi olan aşağı doğru değil, yukarı dönük bir ereksiyonun korunmasına yardımcı olmaktadır.

Ligamentolizis, penis büyütme işleminin temelidir ve bu cerrahi prosedür, bazı penis ligamentlerinin kesilmesini içerir. Böylece gizli olan kısım dışarı çıkarılarak, penisin görünür kısmının artması amaçlanır. Operasyonda bağların kesilmesinden sonra bir boşluk oluşturulur ve bağın yeniden bağlanmasını önlemek için hasta dokusunun ya da başka bir cerrahi malzemenin boşluğa yerleştirilmesi önemlidir. Standart bir ligamentolizis işleminde, penisin üzerindeki kasık bölgesinde bir kesi yapılır ve genellikle yara izi kalır. Estetik açıdan daha iyi sonuçlar veren, gözle görülebilir herhangi bir iz oluşmasına neden olmayan skrotum veya penis şaftının üstünden gizli kesiler yapılarak da gerçekleşebilir.

Penis büyütmek için yapılabilen diğer bir işlem ise, vücudun diğer bölümlerinden alınan yağın penise enjekte edilmesidir. Bu operasyon, diğer cerrahi tekniğe oranla daha az tercih edilir. Bunun nedeni; vücudun enjekte edilen yağı emmesi ve penisin kısa sürede orijinal boyutuna dönebilmesidir.

Kasık bölgesindeki yağ oranının fazla olması sebebiyle penis kısalığının mevcut olması durumunda ise, alt karın bölgesinden fazla yağın alınması tercih edilebilir.

Penis büyütme ameliyatları yaklaşık olarak 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Genellikle 1 gün kontrol altında tutulan hasta, ertesi gün taburcu edilir. Genel anestezi kullanılarak yapılan ameliyatlar sonrasında kısa süreli ağrı ve acı hissi olması normal kabul edilmektedir. Özellikle ereksiyon esnasında artan ağrı miktarını azaltmak için reçete edilen ağrı kesici ilaçlar alınabilir.

Penis büyütme operasyonu kimlere uygundur?

Penis büyütme operasyonu öncesinde, kişinin bu operasyon için uygun bir aday olup olmadığı değerlendirilmelidir.

Operasyon uygulanacak kişinin beklentisi, en önemli etkenlerdendir. Gerçekçi beklentileri olan hastaların, penis büyütme işlemi sonrasındaki memnuniyet oranı daha yüksek olacaktır.  Penis büyütme operasyonu yaptırmak isteyen erkeklerin çoğu, ortalama penis büyüklüğüne sahiptir. Fakat bu işlemin uygulanması için çeşitli nedenler bildirmektedir. Bu nedenlerin operasyon için uygun olmadığını değerlendirmek yerine, hastanın isteklerini yönlendirmek daha önemlidir.

Penis kısalığı yaşayan erkeklerin birçoğu psikolojik stres yaşayabilir ve bu da zayıf ereksiyonlara neden olabilir. Ancak, tedavinin ardından bu tür kaygıların hangi derecede azalabileceğini belirlemek gerekir.Penis uzatma işlemi sonuçlar veren ve sizi tatmin edecek sonuçlar verecektir.

Penis büyütme operasyonu için üst yaş limiti yoktur, fakat 18 yaşın altındaki erkekler için uygun değildir. Penis gelişiminin tamamlandığı 20 ile 30 yaşları arasında yapılması daha sağlıklıdır.

Penis büyütme operasyonu etkili midir?

Penis büyütme operasyonu sonrasında alınacak bireysel sonuçlar hastanın anatomisine bağlıdır. Hasta için uygun görülen yöntem ve doğru teknikler kullanılarak yapılan ameliyatlarda, penis boyutunda 2 ile 4 cm arasında artış beklenir.

Ameliyat sonrası iyileşme süreci de, penis büyütme operasyonlarında tedavinin bir parçası olarak kabul edilmektedir. Hekim tarafından verilen talimatlara ve bakım yöntemlerine uygun hareket edildiği takdirde alınan sonuçlar daha başarılı olacaktır. Operasyondan yaklaşık iki hafta sonra, hekimin onayı ile birlikte penis gerdirme egzersizlerine başlanması önerilir. Bu egzersiz, penisin geri çekilmesini önler ve erektil halde daha fazla uzunluk kazanmasını sağlar. Yağ enjeksiyonu yapılarak gerçekleştirilen büyütme operasyonlarında penis şaftına birkaç hafta boyunca günlük olarak hafifçe masaj yapılması gerekir. Böylece, kan akışı hızlanır ve yağın kalıcılığı artar.

Sağlıklı bir yaşam tarzının benimsenmesi, penis büyütme operasyonları sonrasında önemlidir. Alkol ya da sigara gibi zararlı alışkanlıklardan kaçınmak ve sağlıklı beslenmek iyileşme sürecine olumlu etkiler sağlayacaktır. Yaklaşık 3 hafta boyunca cinsel ilişkide bulunmaması da dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Penis büyütme ameliyatı sonrasında olumsuz psikolojik durumlarla karşılaşmamak için, psikolojik danışmanlık hizmetinin de alınması tavsiye edilir.

Penis büyütme ameliyatı fiyatı?

Başarılı bir penis büyütme operasyonu için yapılması gereken ön hazırlık süreci oldukça önemlidir. Güvenilir sağlık merkezi ve deneyimli bir hekim ile gerçekleştirilen operasyonlarda memnuniyet oranı da yüksek olacaktır. Öncelikle tedavi için uygun bir aday olunduğunun değerlendirilmesi için herhangi bir sağlık veya anatomik sorun olup olmadığını belirlemek gerekir. Fiziksel muayene, genel sağlık durumu, vücut kitle indeksi düzeyi, penis anatomisi ve geçmiş tedavi öyküsü değerlendirilmelidir. Tüm bu kriterlerin sonucunda tedavi şekline karar verilmelidir.

Tedavi öncesi aşamada değerlendirilmesi gereken bir diğer etken, operasyonun maliyetidir. Bireysel cerrahi masrafları; hasta koşullarına, kullanılan ameliyat tekniklerine ve hangi cerrahi kombinasyonların yapıldığına bağlı olarak değişecektir. Cerrahi tedaviye aday kişilerin, penis büyütme operasyonunun yapılacağı sağlık merkezinden fiyat bilgisi alması gerekir.

Cinsel Hayat:
Özgüven:
Cinsel Hayat:

Cinsel ilişki sırasında kadının tatmin edilmesi, erkeğin penis boyu ile alakalı. Genital bölge içinde yer alan ve kadının haz duymasını sağlayan dokular, genital bölgenin ilerisinde yer alıyor. Tıpkı genital bölgenin dış kısmında bulunan dokular gibi, ilerleyen bölgelerde de bu dokular var. Penisin o dokulara ulaşması için belli bir boyutun üstünde olması gerekiyor. Bu sebeple penis büyütmeye ihtiyaç duyuluyor.

Özgüven:

Erkeklerin penis boyu ile ilgili sorunları olabilir. Bu durum büyük bir özgüven sorununa yol açar. Bunun önüne geçmek açısından, erkeğin cinsel ilişki sırasında kendisini rahat hissetmesi için mutlaka gerekli. Sonucunda erkeğin kendine olan güveni ile erken boşalma probleminin önüne geçilmesi, cinsel ilişki sırasında karşılıklı tatminin olması sağlanacaktır.

Bakıldığında bu ve buna benzer sebepler, her bireyin, cinsel hayatını ciddi anlamda etkilemektedir. Her iki tarafı da memnun eden bir cinsel hayat için erkeğin bu problemi en kesin yöntem ile çözmesi önerilir. Doğru ve etkili bir sonuç almak adına penis büyütme ameliyatı en doğrusu olacaktır.

Penis Büyütme Tehlikeli Bir Ameliyat mı?

Hastalarımızın ameliyat talebinde bulunmadan önce en çok sordukları sorulardan bir tanesi; Penis Büyütme Ameliyatı Tehlikelimi ; Bu ameliyatta genel olarak, diğer operasyonlar gibi, genel riskleri bulunan bir işlemdir. Ancak; Burada önemli faktör, ameliyatı yapan doktorun kullandığı teknik, cerrahi bilgi ve becerisi gibi hususlar önemli etkendir. Hiçbir endişeye gerek olmadan, bu konuda aldığım eğitim, bilgi ve cerrahi tecrübelerim sayesinde, endişeye yer vermiyorum. Muayene sırasında gereken bilgilendirmeyi detaylı şekilde yapıyoruz.

Ameliyatın Başarısı;

Evet, operasyonun herhangi bir tehlike içermemesi açısından mutlaka başarılı bir ameliyat olması gerekir. Bunun için son derece dikkatli hareket ediyoruz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz çok sayıda ameliyat ekibimizin ameliyat başarısını göstermektedir.

 • Deneyimli ekip ile çalışıyoruz.
 • Çok sayıda operasyon gerçekleştirdik.
 • Profesyonel şekilde ameliyatı yapıyoruz.

Doktor Uzmanlığı;

Ameliyatın tehlikesiz bir şekilde tamamlanması, aynı zamanda doktorun uzmanlığı ile de alakalı. Alanımda sahip olduğumuz deneyim, ameliyat öncesinde verdiğim bilgiler ile de net bir şekilde ameliyata dair endişeleriniz giderilecek. Cerrahi operasyonun iyi bir hekim tarafından gerçekleşmesi durumunda penis büyütme ameliyatındaki riskler neredeyse sıfırdır. Sonuç olarak tam da istediğiniz büyümenin sağlanmış olduğunu görürsünüz. Anında ve kesin bir sonuç ile uzman şekilde operasyonu tamamlıyoruz. Öyle ki, yurt içinden ve yurtdışından, daha önce ameliyat olmuş, başarılı sonuç alamamış bir çokhasta’da tarafımıza başvurarak, bizden destek istemektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis Büyütme işlemi, birden fazla teknikle yapılabilmektedir. Yapacağımız ön görüşme ve muayene sonrası, gerekli değerlendirmeler yapılarak, hasta için en uygun ve ideal yöntem ile, istediği sonuca kavuşması sağlanır. Tüm Ameliyat ve işlemler cerrahi uygulama olduğundan, anestezi altında yapılır.

 • Anestezi: Ameliyat lokal anestezi ya da genel anestezi ile yapılabilir. Yönteme ve kişisel duruma göre hangi yöntemin kullanılacağı belirlenir. Uygulanacak olan anestezi yöntemi için sizinle birebir konuşuyoruz. Sizin talebiniz varsa koşulların da uygun olması durumunda direkt olarak o yöntemi uyguluyoruz.
 • Ameliyat Öncesi: Ameliyat öncesinde sormanız gereken ne varsa sorabilirsiniz. Gereken bilgilendirmeyi en iyi şekilde yapıyoruz. Endişelere yer vermeden, ameliyat öncesinde detayları öğrenmeniz sağlanıyor. Muayene sırasında yöntem ve diğer aşamalar konusunda bilgi sunuyoruz. Hastalarımızı bilinçli bir şekilde ameliyata alıyoruz.
 • Ameliyat Süreci: Sizi zorlamayacak bir süreç olduğunu bilmelisiniz. Elbette uygulanacak olan yönteme göre değişiyor; ancak ameliyat öncesinde yapılan hazırlıkların ardından ameliyat hızla tamamlanıyor. Sonrasında ise birkaç hafta içinde tamamen iyileşmenin sağlanması mümkün oluyor.

Penis Büyütme Yöntemleri

Cerrahi yöntem ile yapılacak olan estetik farklı yöntemler ile olabiliyor. Sizin penisinizin durumuna göre, var olan büyüklüğüne göre bir yöntem seçilecektir. Bu yöntem üzerinden direkt olarak penisin büyümesi sağlanacaktır.

 • Süspansör Ligaman Bağlantısı Kesme: Anatomik olarak penis boyunun %50’si kişinin vücudunun içinde yer alır. Bu leğen kemiğine olan bağlantıdan kaynaklanmaktadır. Penisin vücudun içinde kalan kısmını çıkarmamız için süspansör ligaman bağlantısını kesiyoruz. Ameliyat sırasında bu işlemin gerçekleşmesi durumunda kişinin penisinde yarı yarıya bir uzama meydana geliyor. Uygulamanın hemen ardından kalıcı bir şekilde penisin uzamasını sağlıyoruz. 2 – 4 santim arasında bir büyüme söz konusu olur.
 • Peno – SkrotalPlasti: Uygulanan yöntemler arasındadır. Erkeklerde penis yumurtalık arasındaki birleşimin anormal olduğu durumlar olabiliyor. Böyle bir durumda hindi görünümü denen bir görünüm oluşuyor. Penisin kısa algılanmasına neden olan bu durum için peno – skrotalplasti uyguluyoruz. Son derece belirgin bir şekilde peniste büyüme meydana geliyor.

Penis Kalınlaştırma Yöntemleri

Penis büyütme estetiği dendiğinde akıllara sadece penisin uzaması gelmemeli. Aynı zamanda bazı erkekler penislerinin inceliğinden de şikayetçi olabiliyor. Bu durum ise penis kalınlaştırma operasyonları ile ortadan kaldırılıyor.

 • Yağ Enjeksiyonu ile Penis Kalınlaştırma: En sık uygulanan yöntemler arasındadır. Penisin kalınlaşması için kişinin kendi vücudundan dolgu malzemesi alınır. Direkt olarak penise enjekte edilir. Bu sayede penisin kalınlaşması mümkün olur.

Farklı dolgu malzemelerinin kullanılması da aynı şekilde peniste kalınlaşmanın olmasını sağlayacaktır. Bunları göz önünde bulundurmanız durumunda, verdiğimiz bilgiler akabinde direkt olarak penisin büyümesi sağlanmaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Hastalarımızın penis büyütme ameliyatının süresi için de telaş etmesine gerek yok. Genel olarak 1 – 1.5 saat arasında penis estetiğinin tamamlanacağını söyleyebiliriz. Elbette farklı koşullara göre belirlenmiş olan süre değişebilir. Ancak genel olarak sizi rahatsız etmeyecek bir süre içinde penis büyütme operasyonun tamamlanacak olduğunu söyleyebiliriz.

 • Uygulanacak olan yöntem
 • Belirlenmiş olan anestezi türü
 • Penisin durumu
 • Esteti gerçekleştirecek olan doktorun tecrübesi
 • Klinik koşulları

Ve çok daha fazlası, penis büyütme ameliyatı ne kadar sürer sorusuna verilen yanıtı etkiler. Genel olarak uyguladığımız yöntemler, kısa süre içinde ameliyatı tamamladığımızı söyleyebiliriz. Deneyimlerimiz sayesinde penis büyütme ameliyatının 1 ile 1.5 saat arasında tamamlanması mümkün olur.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Peki, ameliyat sonrası ne oluyor? Ameliyat sonrasında istenen sonucu almış olacaksınız. Direkt olarak ameliyattan sonra net bir şekilde penis boyunda ya da penis kalınlığında meydana gelen değişim aşağı yukarı görülür. İyileşme süreci ve diğer aşamalar uygulanmış olan yönteme göre değişiklik gösterebilir. Bununla alakalı hastalarımıza düzenli kontroller yaparak gerekli öznel bilgileri sunuyoruz.

İyileşme Süreci:

İyileşmenin ne zaman olacağı ameliyat sonrasında aşağı yukarı belli olur. Tamamen iyileşmenin olması birkaç hafta içinde gerçekleşecektir. Kişinin herhangi bir acı ağrı duymaması için gereken önlemleri aldığımızdan, iyileşme sürecinin sancılı geçmeyecek olduğu konusunda emin olabilirsiniz.

Ameliyat Sonrası Cinsel Hayata Ne Zaman Dönülür:

En çok merak edilen sorular arasında, ne zaman cinsel ilişkiye girebilirim sorusu var. Tamamen kişisel şekilde, yapılan muayene ve uygulanacak olan penis büyütme yönteminin belirlenmesinin ardından gereken bilgiyi veriyoruz. Profesyonel şekilde gerçekleşecek olan uygulamanın ardından, kısa sürede cinsel hayatınızı aktife çekmeniz mümkün olacaktır.

Penis Büyütme Cinsel Hayatı Nasıl Etkiler?

Erkeğin penis boyundan ve penis kalınlığından rahatsız olması, cinsel hayatını olumsuz etkiler. Bu durum erken boşalmadan, reaksiyon problemlerine kadar gidebilir. Bunun için psikolojik sorunlara yol açmadan, penis estetiği yapılması önerilir. Kişinin daha da olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmaması açısından elbette estetiğin yapılması önemlidir. Hem kendinizi hem de partnerinizi tatmin etmeniz için olumsuzlukları ortadan kaldırın.

Penis büyütme ameliyatı ile öncelikle özgüven sahibi olacaksınız. İstediğiniz penis boyuna ulaşmanızın ardından cinsel hayatınızda kendinize olan güveniniz artar. Direkt olarak daha özgüvenli bir şekilde partnerinizle ilişkiye girebileceksiniz.

 • Erken Boşalma Problemi Ortadan Kalkabilir: Genel olarak bu sorun, psikolojik olduğundan erkeğin kendi penisine olan güvensizliği erken boşalmasına neden olabiliyor. Bunun için problemi ortadan kaldırmak adına yapılan penis büyütme, sizin aynı zamanda erken boşalma sorununuzu da ortadan kaldırabilir.
 • Tatmin Eden Cinsellik: Hem siz hem de partneriniz penis büyütme işleminden sonra memnun kalacağı bir cinsel hayata merhaba diyecek. Sorunların ortadan kalkmasını sağlıyor olduğumuzdan, hayal ettiğiniz gibi birliktelik yaşama fırsatı bulacaksınız.

Penis Büyütmek İçin İtibar Etmemeniz Gereken Yöntemler

Penis boyu sorunu erkekler için büyük bir problem. Bunu avantaja çevirmek isteyen çok sayıda kişi olacak. Bunlara itibar etmemeniz öneriliyor. Piyasada var olan hap ya da buna benzer pek çok ilaç, penisin boyunda bir değişimi sağlamıyor. Bizimle iletişime geçen hastalarımızın çoğunun penis büyütme ilacı kullandığını söyleyebiliriz. Olumlu sonuçlar alınmamasının ardından, kesin ve etkili tek çözüm olan cerrahi müdahale tercih edilecektir. Zamandan ve maddi açısından bir kayıp yaşamamak adına direkt olarak cerrahi operasyon ile penisin büyümesi için adım atılması en doğrusu olacaktır.

 • Penis Büyütme İlaçları: 2 haftada 5 cm büyüme, 1 haftada peniste inanılmaz değişim gibi sloganlar ile karşınıza çıkan yöntemlere itibar etmeyiniz. Hastalarımızın bu ilaçlar ile zarar gördüğünü de söyleyebiliriz. Vücudunuz için de sağlıklı olmayan bu yöntemlerden uzak durmanız en doğrusu olacaktır.
 • Penis Büyütme Aleti: Penis büyütme aletleri de aynı şekilde penisin büyümesinde etkili bir sonuç almanız için yeterli olmaz. Üretilmiş olan aletlerin etkili olanları genel anlamda yurt dışında hizmette. Türkiye’de yapılan satışlar erkeklerin penis boyu zaafını kullanmaktan öteye geçemeyecektir. Sizin için etkili ve kesin çözümün cerrahi operasyonlar olduğunu bilmelisiniz.

Elle penis büyütme ve buna benzer yöntemler de aynı şekilde istediğiniz sonucu almanızı sağlamaz. Bunun için yapılması gereken mutlaka bizlerle iletişime geçmek. Penis estetiği uzmanı ile iletişime geçmeniz halinde, kısa süre içinde hem bilgi alacaksınız hem de kalıcı bir yöntem ile penis boyu sorununu çözeceksiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı ile Penis Ne Kadar Büyür?

Cerrahi müdahale ile penisin ne kadar büyüyeceğin merak mı ediyorsunuz? Öncelikle hastalarımıza yaptığımız muayene sırasında, uygulanacak olan yöntemi de belirleyerek ameliyat sonrasında aşağı yukarı ne kadar bir büyümenin olacağı yönünde sonucu söylüyoruz. Genel olarak penis büyüme operasyonlarında başarılı sonuçlar alınmaktadır.

2 ile 4 cm büyüme;

Hastalarımıza uyguladığımız başarılı yöntemler, peniste büyük oranda büyümeyi sağlar. Penisin 2 ile 4 santim arasında büyümesi istediğiniz sonucu almanız için yeterli olacaktır. Ameliyat öncesinde nasıl bir sonuç almak istediğiniz, farklı bir problem olup olmadığı yönünde mutlaka detayları iletin.

 • Penis boyunun ne kadar olduğu
 • Penis büyütme tekniklerinden hangisinin uygulanacağı
 • Operasyonun niteliği
 • Doktorun uzmanlığı
 • Peniste görülen sorun

Gibi kriterler, penis büyütme ameliyatı sonrasında peniste ne kadar büyümenin olacağını etkileyecektir. Bu kriterler üzerinden direkt olarak penisin ne kadar büyüyeceği konusunda bilgi verilir. Aynı şekilde penis kalınlaştırma için de aynı kriterler söz konusudur. Profesyonel penis büyütme estetiği sayesinde en iyi sonuç alınacaktır.

Hastalarımız Ne Diyor?