Op.Dr. Cem ÖZLÜK

PENİS BÜYÜTME


Profesyonel Penis Büyütme Operasyonları


Günümüzde cinsel hayatlarına büyük problemler oluşturan penis büyütme yada kalınlığıyla ilgili sıkıntı yaşayan pek çok insan vardır. Bu anlamda penis büyütme ile ilgili çeşitli karışım, ilaç ve bitkisel ürünler kullanmaktadırlar. Oysa tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de penis boyutunun büyütülmesi ve kalınlığının arttırılması için tek ve en geçerli yöntem ameliyat olmaktadır. Diğer yapılan her türlü uygulamaların hem hiçbir faydası olmayacağı gibi uzun vadede sağlık sorunlarına da yol açabilmektedir.

Penisinin boyutu ve kalınlığı ile ilgili sorun yaşayan birçok erkek ameliyat kelimesini duyunca korkmakta ve paniğe kapılmaktadırlar. Oysa bu korkunun temel nedeni yeteri kadar bilginin olmamasıdır. Çünkü penis büyütme ameliyatları hiçbir anlamda penis ve işlevlerine olumsuz bir zarar vermemektedir. Bu anlamda bu ameliyatların işlevleri penislerin kalınlaştırılması, büyütülmesi ve varsa eğrilik gibi durumların düzeltilmesi şeklindedir.


Sorunsuz Penis Büyütme Ameliyatları

Penis kalınlaştırma ve büyütme ameliyatları tarafımızca yüksek kalitede, üst seviye donanımlarla ve alanında en kaliteli ve sorunsuz operasyonlara imza atan bu konuda dünyaca tanınmış olan Op. Dr. Cem Özlük ve ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.


  • Neden Biz?
Neden Biz?

Bize başvuran herkese önce yapılacak operasyonlarla ilgili genel bir sunum yapılmaktadır. Bu sunumda yapılacak operasyonun niteliği, başarı durumu, operasyon süreci, iyileşme süreci ve sürecin sonunda oluşacak yeni durum ile ilgili tüm bilgiler eksiksiz olarak verilmektedir.

Op. Dr. Cem Özlük ve ekibi tarafından gerçekleştirilen bu operasyonlar genel itibari ile 1,5 ile 2 saat arasında değişmekte ve yapılan operasyon sonucunda ortalama 2 ile 5 cm arasında penislerde büyüme ve kalınlaştırma sağlanmaktadır. Ve operasyondan sonra hasta aynı gün taburcu edilip evine gidebilmektedir. Bu anlamda yüksek başarılı ve sorunsuz operasyonları ile günümüzde hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok hasta tarafımıza başvurmaktadır. Hatta bu anlamda yapılan yanlış ve yetersiz operasyonlardan dolayı memnuniyetsizlik yaşayan birçok kişide bize başvurmaktadır.ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.Op.Dr. Cem Özlük Kimdir?


Op.Dr. Cem Özlük İle

EN ETKİLİ VE KALICI PENİS BÜYÜTME OPERASYONLARI

Sizler için En etkili ve kalıcı Pens büyütme operasyonlarını uzman ekibimiz ile titizlik ve gizlilik çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.Detaylı Bilgi İçin

Hemen bizlere ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.


Bizimle İletişime Geç


Kimlere Penis Büyütme Operasyonları Yapılmalı?

Penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı için bazı standartlar bulunmaktadır. Bu anlamda peni boyutu ve kalınlığı kabul edilen standart ölçülerin altında olan erkeklere penis boyu uzatma ve kalınlaştırma operasyonları yapılabilmektedir. Özellikle kişinin partneri cinsel ilişki esnasında tatmin olmuyorsa ve kişi kendini bu anlamda yetersiz hissediyorsa bu sebeple de operasyonlar yapılabilmektedir.

Tarafımızca bu operasyonlar gerçekleştirmeden önce hastalara her türlü bilgi ve veriyi sunmaktadır. Bu anlamda belki de en önemli detay olan,  yapılan operasyonlar sırasında penisin sıfırdan yapılmadığıdır. Burada yapılan fiziki operasyonlar ile penis boyu ve kalınlığında arttırma işlemi sağlanmaktadır. Bu sebeple kişi peni boyu ve kalınlığında çok büyük oranlarda bir artış beklememelidir. Bu aşamada Op. Dr. Cem Özlük ve ekibi tarafından gerçekleştirilen penis büyütme Ankara ve Ülke genelinde 2 ile 5 cm arasında değişen bir oranda artışlar görülmektedir. Ki bu artış oranı dünya standartları göz önüne alındında son derece iyi seviyelerde görülmektedir.


Penis Ameliyatı Sonrası His Kaybı Olur Mu?

Günümüzde beklide doğru bilinen yanlışlar arasında ilk sırada bu konu gelmektedir. Birçok erkek yapılan ameliyatlar sonrasında peniste his kaybının yaşanacağı gibi yanlış ve temelsiz bilgiden dolayı yaşadığı birçok problemli sürece rağmen bu operasyonu olmaktan kaçınmaktadırlar.

Oysa yapılan bu ameliyattan sonra hiçbir şekilde penisin hislerinde ve işlevselliğinde olumsuz bir durum yaşanmamaktadır. Hatta yapılan bu ameliyat sonrasında yaşanan fiziksel ve psikolojik sorunların ortadan kalkması ile kişinin cinsel hayatında rahatlama ve daha iyi bir performans görülmektedir. Bu anlamda tarafımızca yapılan ameliyatlarda penis büyütme İstanbul ve Türkiye genelinde yüzde yüze yakın durumdadır.

Erkekler için cinsel hayatı olumsuz etkileyen en ciddi ve olumsuz faktörlerin çözümü yolunda penis büyütme, çok önemli bir işlem olarak dikkatleri çekiyor. Özellikle ülkemiz genelinde penis boyutlarına bağlı olarak sıkıntı yaşayan erkeklerin rakamsal artışı ciddi anlamda dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Penisin boyutu ve kalınlığı çok önemlidir.

Penis büyütme ameliyatı, bu sorundan kurtulabilmeniz için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker. Peniste eğrilik de yine büyük bir sorundur. Bu noktada penis estetiği ön planda tutulması gereken en önemli başlıklardan birisidir.

Penis boyutlarının olması gereke boyutlarının altında olması ve erkeğin cinsel hayatında birçok soruna neden olması nedeni ile büyütmeye yönelik gerçekleştirmiş olduğumuz bir yöntem olarak dikkat çekiyor. Penis büyütücü haplar, tamamen sağlıksız çözümlerdir. Bu operasyon, son derece sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Penis büyütme operasyonu sayesinde vücudunuzda yapacağımız doğru birkaç uygulama ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ideal boyutlara gelen penislere sahip olabilirsiniz.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı olarak isimlendirsek de ameliyat, genelde cerrahi müdahaleler için kullanılan bir tabir olarak dikkat çeker. Bu operasyon, son derece acısız ve sızısız bir yöntemdir.  Çok da kısa zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz yöntemlerden birisidir.

Penis büyütme operasyonunda genellikle iki ayrı seçeneği kullanabiliyoruz. Üç ayrı seçenek de her ne olursa olsun son derece doğal, ve hafif bir acı karşımıza çıkıyor. Üç operasyon hakkında da sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

1 NUMARALI PENİS BÜYÜTME OPERASYONU

Bu operasyon yöntemi, genel itibari ile tercih ettiğimiz en önemli yöntemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bu operasyon yönteminde herhangi bir ek sürece ihtiyaç duymayız. Uygulama sonrasında ise 2 ila 5 CM boyutlarında bir penis büyümesi meydana gelir.

  1. Publis kemiği ile penis kökü ara kısmında yer almakta olan penisin tutucu bağları bulunur.
  2. Fundiform ve süspansör ligament adını verdiğimiz bu bağlar kesilerek penisin vücudun iç kısmında kalan kısımları dışarı çıkarılır.
  3. Penis, sizin alışıkolduğunuz boyutlardan daha uzun hale gelir. Anında etki gösteren bir operasyon yöntemidir.

Kimi erkekte penis, vücut derisinin alt kısmına saklanmış olabilir. Bu operasyon ile vücudun iç kısmına saklanmış olan penis kısmını dışarı çıkarıyoruz.

2 NUMARALI PENİS BÜYÜTME OPERASYONU

Bu operasyon da yine alternatif seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bu operasyon yönteminde amacımız mesafe büyütmektir. Yine çok fazla sıkıntı yaşatacak olan bir operasyon değildir. Genel itibari ile bu konu hakkında bilgi verelim.

Bu operasyon yönteminde esas amacımız, testis torbaları ile penis ucu kısmındaki mesafeleri ciddi anlamda büyütmek olacaktır.

3 NUMARALI PENİS BÜYÜTME OPERASYONU

Bu operasyonda ise önceki operasyonlara karşı amacımız yine farklıdır. Skrotum adını verdiğimiz bağlantının uzatılması sayesinde penisinizde belirgin uzama meydana gelir. Skrotun ile penis bağlantısı bağımsız hale getirildikten sonra belirgin uzamayı farkedersiniz.

Kiloya Bağlı Gömülü Penis Büyütme İşlemleri

Penis küçüklüğünde ki en ciddi sıkıntılardan birisi de kilo nedeni ile ortaya çıkan gömülü penis durumudur. Bu penislerde dışarıda olan penis oranı çok çok düşüktür. Hatta neredeyse hiç görünmeyebilir. Bu da erkekler için çok ciddi sıkıntılardan birisidir.

Gömülü penis büyütme, yine uzmanlık alanlarımızdan birisidir. Penislerin kök bölgesinde yer almakta bulunan yağlar, bu operasyon kapsamında alınır. Bu yağlar, penisin dışarı çıkmasına engeldir. Bu yağların alınması ile birlikte gömülü penis sorunu ortadan kalkabilir.

Normal Penis Boyutları Nelerdir?

Penislerin boyutları, tıbbi literatürde normal olarak belirlenmiştir. Sorunsuz olarak görebileceğimiz normal penis boyutları, sönük halde ki vaziyeti ile 5 – 6 CM boyutlarında olarak karşımıza çıkar. Ereksiyon halinde ise bu boyutlar 11 ila 14 CM arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu boyutlar, ideal boyutlar olarak dikkat çeker.

Bu boyutlardan daha küçük penisler mikropenis ismi ile de adlandırılmaktadır. Yani küçük penis sorunu bu noktada ortaya çıkar. Bu boyutlardan daha kısa penisler için penis büyütme operasyonu sorunsuz şekilde uygulanabilir.

Kozmetik Penis Büyütme Operasyonları

Penis estetiği, her ne olursa olsun çok önemlidir. Penis sorunları içerisinde birçok farklı nedeni ele alabiliriz. Bu nedenlerden bazıları aşağıdaki gibidir;

  1. Penis uzunluğununun yeterli seviyede olmaması,
  2. Penis kalınlığının yeterli seviyede olmaması,
  3. Penis eğrilikleri,
  4. Aşırı kiloya bağlı gömülü penis sorunu,
  5. Sünnet hatalarına bağlı meydana gelen sorunlar,

Bu noktada karşımıza çıkan en önemli seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Uyguladığımız doğal uygulamalar sayesinde penis ile alakalı olarak her türlü sorununuz için en ideal çözümleri üretiyoruz. Kozmetik penis operasyonları kapsamında yeni nesil seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Penis Kalınlaştırma Operasyonları da Önemlidir

Birçok erkek, penis boyutu nedeni ile sıkıntı yaşadığını söyler. Ancak araştırmalar gösteriyor ki karşı cinsin cinsel ilişkiden haz alması yönündeki en önemli etkilerden birisi de penis kalınlığıdır. Penis kalınlaştırma için de kesin çözümleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz.

Penis köklerinde yer alan yağların alınarak penise enjekte edilmesi ile birlikte peniste kalınlaşma görülür. Penis, enjekte edilen bu yağların sadece %40’lık bir dilimini tutar. Bu %40’lık dilim ise 1,5 CM kalınlığı beraberinde getirir.

Ameliyatsız Penis Büyütmek Mümkün mü?

Günümüze kadar yapılan çalışmalar gösteriyor ki; penis büyütmek için kullanılan ilaçların, vakumlu aletlerin, penis masajı ya da egzersizlerinin etkisinin hiç olmadığı ya da istek ve beklentiyi karşılayamadığı görülmektedir.
Çeşitli sitelerin sadece para amacı güderek verdikleri teknikler, bitkisel ilaçlar, penis büyütme formülleri gibi kişinin sağlık durumlarını hiç önemsemeden yayınladıkları gerçekliği ispatlanmamış içeriklerdir. Bu tarz içeriklere güvenmemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Penis büyütmede istenen sonucu almanın tek yolu hiç şüphesiz ameliyat olmaktır.HASTALARIMIZDAN YORUMLAR

Sizlerin düşünceleri bizler için her şeyden önemlidir.


Mustafa K.


Sizi sizden daha çok düşünen bir doktordur.İyi ki bu değerli insanı tanımışım. Teşekkür ederim Op.Dr. Cem ÖzlükAlp Y.


Penis eğriliği problemim de bana çok ama çok yardımcı olan doktor Cem Bey’e teşekkürü bir borç bilirim.
OP.DR.CEM ÖZLÜK

Doktorumuzu yakından tanıyalım..

Op. Dr. Cem ÖZLÜK Ankara’da doğdu. İlköğrenimini TED Ankara Koleji’nde bitirdi. Orta öğrenimini ise Fen Lisesi’nde tamamladı. 2006’da Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek doktor ünvanını aldı. 2007-2012 yılları arası Gazi Üniversitesi’nde üroloji ihtisasını yaparak üroloji uzmanı oldu.Op. Dr.

Cem Özlük

Yaptığım Tedavi ve Ameliyatlarda Kesin ve Kalıcı çözümler için Bilimsel Yöntemlerle Hareket eder, Sizlerin sonuçlardan memnun olmanız için en yeni teknik ve uygulamaları gerçekleştiririz.


ADRES

Atatürk Blv. No:36 Alanya/AntalyaTELEFON

+90 (535) 463 53 33Bizi Takip Edin

Op. Dr. Cem Özlük

Üroloji – Genital Estetik – Cinsel Sorunlar Tanı ve Tedavi Merkezi Mutluluğunuz İçin Çalışıyoruz.Her Hakkı Saklıdır.