Penis Uzatan İlaçlar

Penis Uzatan İlaçlar

Penis boyu kısa olan erkekler tarafından kullanılan penis uzatan ilaçlar var. İlaçlar ne kadar etkili ve nasıl kullanılır?

Bu hususta hastalarımızın sıkça yöneltmiş olduğu sorular oluyor. Peki, doktorlar olarak penis uzatan ilaçlar konusunda bizim görüşümüz ne? Bakıldığında piyasada bu tarz ilaçların çokça olduğu sonucuna varıyoruz. Çoğu zaman erkeklerin kullanma eğiliminde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak belirgin bir sonuç alınmadığı da bizimle iletişime geçen ve estetik operasyon ile penisini uzatmak isteyen erkeklerin daha önce kullanmış olduğundan anlıyoruz. İlaçların kullanılması ile büyük ölçüde penisinde değişim yaşayan bir erkek olmadığını görüyoruz. Kesin ve net çözüm olarak penis boyunun uzaması için penis estetiğini öneriyoruz.

Penis Uzatan İlaçlar Nasıl Kullanılır?

Genel olarak ilaç kullanımı ile ilgili bilgi verilir. Bu durumda penis boyunu uzatan ilaçlar temin edilmesi durumunda kullanımı hakkında da bilgi verilir. Doğal olduğu iddia edilen ilaçlar hap şeklinde ya da krem şeklinde olabilir. Bunu göz önünde bulundurarak kullanım aşağı yukarı belirlenir.

Bitkisel İlaçlar;

Genellikle ilaçların bitkisel olduğunun altı çizilir. İlaç kullanımında herhangi bir sorun yaşanmayacak olduğu bu şekilde kanıtlanır. İlaçları kullanmanız halinde bir zarar görmüyor olmanızın beraberinde, talebiniz olan penis boyunun uzamasının da gerçekleşmemesi bir sonuç alınmamasına neden olacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurmanız halinde, penis boyunuzun değişmesi için kesin ne net çözüm olan penis estetiğine yaklaşabilirsiniz. Hastalarımızın ilaç deneyimini sağladıktan sonra sonuç alamadığı için de kliniğimizi ziyaret ettiğini biliyoruz. Ancak zaman kaybetmemek, maddi açıdan kayıp yaşamamak açısından direkt olarak kesin ve doğru çözüm olan penis estetiği tercih edilmelidir.

Penis Boyunda Anında Uzama

Penis boyunda anında uzamanın olması için hastalarımıza cerrahi müdahaleler öneriyoruz. İlk etapta yapmış olduğumuz muayenenin ardından yaşanan penis boyu sorununun neden kaynaklandığına bakıyoruz. Hemen ardından ise bu problemi çözecek olan yöntemi belirliyoruz. Uygulamanın gerçekleşmesi ile kişi ameliyat sonrasında anında penis boyunda yaşanan değişimi görüyor. Anında uzama olması için yapmanız gereken penis boyu estetiği ile penisinizin boyunda kesin sonuç alacağınızı bildiğiniz yöntemi tercih etmek.

Penis Muayenesi;

Penisin uzaması için talep etmiş olduğunuz ameliyat öncesinde penis muayenesi yapılır. Bu hususta nasıl bir ameliyat olacağı, sizin herhangi bir işlevsel sorununuzun olup olmadığı gibi tüm konular detaylı şekilde konuşulur. Sonrasında ise yöntem ve diğer hususların belirlenmesi sağlanır. Ameliyata karar vermemiz için hastamızın da ameliyat için onayı gerekiyor. Size sunmuş olduğumuz bilgiler neticesinde güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleşecek olan bir ameliyat ile penis boyunda değişimin olacağını bilmelisiniz.

Penis Ameliyatı;

Penis muayenesinin ardından penis ameliyatı için karar verilmiş olacak. Bu durumda hangi yöntem ile penisin uzatılacağı da belirlenecek. Genel olarak penisin içe gömülü olan kısmının da ortaya çıkması için kasıklarla olan bağlantısı kesilerek, penisin iç kısmının dışarı çıkarılması sağlanıyor. Bu durumda penisi 10 santim olan birinin penisi 15 santime yükselmiş oluyor. Bu yöntem ile penisinizin yarısı kadar peniste uzama olacaktır. Penis ameliyatında aynı zamanda kilolu olan kişilerde iç kısımdaki yağlanmadan ötürü penisin kısa gözükmesi durumu da söz konusu olabiliyor. Bunun için direkt olarak penisin ucuna olan mesafenin büyük gösterilmesi ile penis boyunun uzatılması sağlanabiliyor. Sizin için uygun olan yöntem hangisi ise onu seçiyoruz. Size de yöntem hakkında bilgi veriyoruz. Herhangi bir şekilde tedirgin olmadan penis ameliyatının gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Penis Ameliyatı İyileşme Süreci;

Ameliyat sonrasında direkt olarak penisteki boyut değişimini göreceksiniz. Bunun dışında direkt olarak peniste herhangi bir sorun olmayacak. Yani kısa süre içinde kişinin cinsel hayatına kaldığı yerden devam etmesi mümkün. Bu süreçte doğal yöntemlerle penis uzatma adı altında sunulan egzersizleri yapmanız da önerilebilir. Bunun için direkt olarak yöntemlerin uygulanmasını sağlayarak, siz de ameliyat sonrasında peniste uzamanın olmasını sağlayabilirsiniz.

Penis Ameliyatı Sonrası Penis İşlevinde Değişim Olur mu?

Ameliyatın sadece penis boyu ile ilgili bir ameliyat olduğunu bilmelisiniz. Sadece fiziksel olarak bir değişimi sağlayan bu ameliyatta, işlevsel olarak bir artı ya da kayıp yaşanmaz. Sadece kadının tatmin olması açısından penis boyunun minimum sınırın altında olması durumunda, normal seviyeye gelen penislerde partneri daha kolay tatmin etme durumu yaşanabiliyor. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda peniste işlevsel olarak bir artışın olacağını düşünebilirsiniz. Ancak geç boşalma ya da buna benzer bir etkinin olması söz konusu değil.

Penisin işlevinde bozulma olmaz;

Çoğu zaman hastalarımız penis boyu uzatma ameliyatı için sonrasında peniste bir işlevsel sorunun olma ihtimaliden de korkuyor. Ancak bakıldığında herhangi bir şekilde penis ameliyatı sonrasında işlevsel bir değişim olmayacaktır. Başarılı şekilde tamamlanan bir ameliyat sonrasında işlevsel olarak değişim olmaz ve penisin uzaması sağlanır. Penis boyundan şikayetçi olan kişilerde operasyonu tamamlayarak, istediği sonucu almasını sağlıyoruz.

Hastalarımızın bize ulaşması durumunda penis muayenesinde işlevsel bir sorun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Ona göre bir ameliyat belirleyerek, direkt olarak sorunsuz bir şekilde operasyonun tamamlanmasını sağlıyoruz. Tedirgin olmadan tüm problemlerimizi tarafımıza ileterek, problemin sonlanmasını talep edebilirsiniz. Hastalarımızın olmasını istediği penis boyu için mümkün olup olmadığını da ameliyat öncesinde bildiriyoruz. Penis boyu estetiği yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu içeriği okuyan kullanıcılarımız => Penis kalınlaştırma nedir? içeriğini çok beğendi.