Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırma nasıl yapılır?

Penis boyutları erkek için çok önemli bir konu olarak dikkat çekerken penis kalınlaştırma en çok talep gören çözüm yöntemlerimizden birisidir. Penis boyutları, birçok konuda cinsel hayatı etkiler. Erken boşalma nedenlerinden birisi olarak görebildiğimiz gibi aynı zamanda karşı cinsin cinsel ilişkiden haz alabilmesi için çok çok önemli seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker.

Penisin boyutu kadar kalınlığı da kadınlar için önemlidir. Kadınlar, kalın penisten çok daha fazla haz duyabilirler. Günümüz modern tıbbi uygulamaları için en ideal seçeneklerden birisi olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Tavsiye içeriğimize göz atın => Penis büyütme ameliyatı fiyatları

Penis Kalınlaştırma Nedir?

Penis kalınlaştırma, gelişimini tam olarak tamamlayamamış ya da çeşitli nedenlere bağlı olarak kalınlaşmamış penisler için uyguladığımız doğal kalınlaştırma yöntemini içeren işlemdir. Bu yöntem, günümüzde birçok erkeğin cinsel hayatındaki sorunların ortadan kaldırılması için en önemli yöntemlerden birisi olarak dikkat çeker.

Günümüz modern tıbbi imkanları sayesinde acısız, sızısız ve günlerce istirahat süreci olmaksızın gerçekleştirebildiğimiz modern uygulamalardan birisi olarak da dikkat çekiyor.

Penis Kalınlaştırma Egzersizleri

Penis kalınlaştırma doğal yollar tercih edilerek egzersiz ve teknikler ile uygulanabilir. Yıllardır uygulanan yöntemler aslında masaj ve esnetme olarak gelişmektedir. Kalınlaştırma egzersizleri aslında penisin alacağı kan miktarını arttırarak gerçekleşmelidir. Aldığı kan miktarı ne kadar yüksek olursa kalınlaşması mümkün mertebe o kadar yüksek ölçüde olacaktır. Tabi bu yöntem her penis yapısı için uygun değildir. Her kalınlaştırma egzersizi için farklı yöntemler vardır. Bilir kişiler tarafından ve doktorların tavsiyesi ise jelqing  ve kegel egzersizidir.

Penis kalınlaştırma yöntemleri

Jelqing egzersizi, yapılış açısından basittir. Fakat uygulanacak yöntem için önce penis etrafında bulunan kılların temizlenmesi gerekiyor. Egzersiz süresince zarar vermemek adına sıcak su ile yıkadığınız bezi sıkarak penis etrafınıza yerleştirmenizde fayda vardır. Baş parmak ve işaret parmağınız ile penisi tutarak elinizi penisin başına doğru basınç uygulama yöntemi ile getirmelisiniz. 5-10 saniye aralıklarla geri çekerek tekrardan ucuna doğru basınç uygulamanız gerekir. Bu yöntemi aslında mastürbasyon yaparken uygulanmaktadır. Fakat mastürbasyon yaparken 15-20 dakika boyunca 5-10 saniye aralıklarla basınç uygulanmadığı için etki göstermemektedir.

İdeal Penis Kalınlığı Ne Kadardır?

Penis boyutlarının ve kalınlığının ideal boyutları söz konusudur. Penis kalınlığı anlamında bizler, genel itibari ile penisin ereksiyon halindeki kalınlığını göz önüne almak durumundayız. İdeal penis kalınlığı ise ereksiyon boyutunda 10 – 11 CM düzeylerinde olmalıdır. Bu orandan daha küçük penislerde kalınlık sorunu söz konusudur.

Penis estetiği sınıfı içerisinde yer alan uygulamalarımız sayesinde kalınlık sorununa kalıcı ve kesin olarak ideal çözümler ürettiğimizi net olarak söyleyebiliriz.

Penis kalınlaştırma ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatı yağ enjeksiyonları, dolgu maddeleri ve doku transferi ile uygulanan yöntemlerdir. Doktor tercihi olarak en sık önerilen yöntem ise yağ enjeksiyonu uygulanmasıdır. Sağlık açısından en yararlı olabileceği için yağ enjeksiyonu vücudunuzun farklı bölgesinden alınan yağı işlemlerden geçirerek uygulanacak bölgeye işlemektir. Bu işlemler sizin vücudunuzdan alınan yağ ile gerçekleştirilmektedir. Böylece ameliyat sonrası istediğiniz sonucu elde edecek başarıya ulaşırız. Ameliyat riskli değildir.

Fakat vücudunuzdan alınan yağ enjeksiyonu aktarılmasının ardından %40 ihtimaller ile kalıcı olacaktır. Bu süreçte 6 ay boyunca penisiniz mevcut düşeceği kalınlıktan daha fazlası olarak üstünüzde duracaktır. 6 ay sonunda ise tamamen %40 oranında kalacak yağın penisinizde de kalıcı olarak ilerlemesi gerçekleşecektir. Erime olasılığı olacağı için başta alınan yağ öngörülerek fazla alınacaktır. Penisinizde dolaylı olarak yaşayacağınız yağ kaybını yüzde 40 oranlarının altına düşmemesi ve ameliyatınızın boşuna yapılmaması için uygulanmaktadır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis kalınlaştırma operasyonu kapsamında siz değerli hastalarımıza 3 ayrı şekilde çözüm yöntemi uygulayabilme şansına sahibiz. Modern tıp sayesinde artık acısız, sızısız ve en ideal yöntemleri çözüm olarak kullanıyoruz.

1.YÖNTEM (YAĞ ENJEKTESİ)

Yağ enjektesi, adından da anlayabileceğiniz üzere penis bölgesinin çapının genişlemesi için yine kişiden alınacak yağların penise enjekte edilmesidir. Liposuction yöntemi sayesinde cildinizden yağları alıyoruz. Yağ alımı işleminin ardından vücutta en ufak bir iz dahi kalmıyor. Dolayısı ile tedirgin olunacak bir durum yok.

Aldığımız yağlar, penise enjekte edilir. Penise ihtiyaçtan daha fazla yağ enjekte ederiz. Çünkü 6 ay sonunda penis, enjekte edilen bu yağların %40’lık dilimini tutar. Bu kalan yağ dokuları ömürlük olacaktır ve penis çapında büyüme meydana getirecektir.

2. YÖNTEM (DOLGU UYGULAMASI)

İkinci olarak karşımıza çıkan alternatif yöntemdir. Yağ enjektesinden sonra en çok tercih edilen ikinci yöntemdir. Göğüs silikonu gibi düşünebilirsiniz. Özel olarak hazırlamış olduğumuz ve penis işlevlerine herhangi bir sıkıntı yaşatmayacak olan dolgu maddesi, özel enjektör ile penise enjekte edilir.

Bu yöntem, çok kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Penis çapındaki büyümeyi kısa süre içerisinde görebilme şansına sahip olursunuz.

3.YÖNTEM (KOMPOZİT DOKU TRANSFERİ)

En az tercih ettiğimiz yöntemlerden birisi olarak dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Bu işlemde başka kişi ya da kadavralardan elde ettiğimiz dokuların yeniden işlenmesi akabinde penise yaptığımız ekleme olarak dikkat çeker.

Başarı oranı, yağ enjekte sistemine nazaran daha düşüktür. Bu neden dolayısı ile en az tercih ettiğimiz operasyon yöntemleri arasında yer alır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Öncelikle bizler gibi bu alanda yıllarca deneyim edinmiş uzmanları tercih etmeniz, çok çok önemlidir. Penis kalınlaştırma operasyonunda yukarıda da görebileceğiniz üzere 3 ayrı yöntem kullanırız. Yöntem her ne olursa olsun operasyon, 1 – 2 saatlik zaman dilimi içerisinde noktalanır. Anestezik uygulamalar ise hastanın talebi ya da bizlerin uygun görmesi durumunda uygulanır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Penis kalınlaştırma, her ne olursa olsun dikkat ile uygulanması gereken işlemler arasında yer alır. Siz değerli hastalarımızın taleplerine göre en ideal çözüm yollarını sunuyoruz. Ancak yine de kalınlaştırma işleminin ardından dikkat etmemiz gereken bazı seçenekler söz konusudur. Bunlar hakkında uyarı yapacak olursak;

  1. Ameliyat sonrasında hastamızı kontrol amacı ile 1 gün boyunca müşahade altında tutmamız gerekir.
  2. Kalınlaştırma operasyonunun ardından 1 aylık zaman dilimi için cinsel ilişki kesinlikle kesilmelidir.
  3. Ameliyat sonrasında yağ alınan bölgede kısa süreliğine şişlik ve kızarıklık görebilirsiniz.
  4. Gerekli görülmesi durumunda bizlerin önerisi ile yazacağımız reçeteleri kullanarak ilaç tedavisi uygulanabilir.
  5. Ne olursa olsun operasyonların hemen etki etmesini beklememelisiniz. Bu noktada gerekli bilgilendirme tarafımızda yapılacaktır.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Penis Büyütme Ameliyatı

 

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Fiyatı

Penis kalınlaştırma ve büyütme olarak ameliyata girebilirsiniz. Ameliyat süresi yaklaşık bir ya da iki saat sürmektedir. Bundan ötürü doktorun harcadığı zaman, emek ve hastane kalitesine göre fiyat doktor tarafından ayarlanmaktadır. Belirli fiyat aralıklarında olmadığı için doktorunuz önce isteğinizi ve ameliyatı ne için yapacağınızı dinler. Ardından uygulanacak işlemlerin ve size sunduğu sonucu paylaşarak onayınızı alır. Yapılacak işlemin sürecini ve tarihini belirlemesi ardından penis kalınlaştırma ameliyatı fiyatı tamamen belirlenmektedir.