Penis Kalınlaştırma

Penis Kalınlaştırma

Penis boyutları erkek için çok önemli bir konu olarak dikkat çekerken penis kalınlaştırma en çok talep gören çözüm yöntemlerimizden birisidir. Özellikle penis boyutları, birçok konuda cinsel hayatı etkiler. Erken boşalma nedenlerinden birisi olarak görebildiğimiz gibi aynı zamanda karşı cinsin cinsel ilişkiden haz alabilmesi için çok çok önemli seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker.

Penis Kalınlığının Önemi ve Penis Kalınlaştırma

Penisin boyutu kadar kalınlığı da kadınlar için önemlidir. Kadınlar, kalın penisten çok daha fazla haz duyabilirler. Günümüz modern tıbbi uygulamaları için en ideal seçeneklerden birisi olduğunu da net olarak söyleyebiliriz.

Penis kalınlaştırma, gelişimini tam olarak tamamlayamamış ya da çeşitli nedenlere bağlı olarak kalınlaşmamış penisler için uyguladığımız tıbbi kalınlaştırma yöntemini içeren işlemdir. Bu yöntem, günümüzde birçok erkeğin cinsel hayatındaki sorunların ortadan kaldırılması için en önemli yöntemlerden birisi olarak dikkat çeker.

Günümüz modern tıbbi imkanları sayesinde acısız, sızısız ve günlerce istirahat süreci olmaksızın gerçekleştirebildiğimiz modern uygulamalardan birisi olarak da dikkat çekiyor. Peki, penis kalınlaştırma yöntemleri nelerdir? İdeal penis kalınlığı ne kadardır?

İDEAL PENİS KALINLIĞI NE KADARDIR?

Penis boyutlarının ve kalınlığının ideal boyutları söz konusudur. Özellikle penis kalınlığı anlamında bizler, genel itibari ile penisin ereksiyon halindeki kalınlığını göz önüne almak durumundayız. İdeal penis kalınlığı ise ereksiyon boyutunda 10 – 11 cm düzeylerinde olmalıdır. Bu orandan daha küçük penislerde kalınlık sorunu söz konusudur.

Penis estetiği sınıfı içerisinde yer alan uygulamalarımız sayesinde kalınlık sorununa kalıcı ve kesin olarak ideal çözümler ürettiğimizi net olarak söyleyebiliriz. Peki, penis kalınlaştırma ameliyatı nasıl yapılır?

PENİS KALINLAŞTIRMA AMELİYATI NASIL YAPILIR ?

Penis Kalınlaştırma
Penis Kalınlaştırma

Biz, penis kalınlaştırma operasyonu kapsamında siz değerli hastalarımıza 3 ayrı şekilde çözüm yöntemi uygulayabilme şansına sahibiz. Modern tıp sayesinde artık acısız, sızısız ve en ideal yöntemleri çözüm olarak kullanıyoruz.

1. YÖNTEM PENİS KALINLAŞTIRMA : YAĞ ENJEKTESİ

Penis kalınlaştırma için yağ enjektesi, adından da anlayabileceğiniz üzere penis bölgesinin çapının genişlemesi için yine kişiden alınacak yağların penise enjekte edilmesidir. Liposuction yöntemi sayesinde cildinizden yağları alıyoruz. Yağ alımı işleminin ardından vücutta en ufak bir iz dahi kalmıyor. Dolayısı ile tedirgin olunacak bir durum yok.

Aldığımız yağlar, penise enjekte edilir. Penise ihtiyaçtan daha fazla yağ enjekte ederiz. Çünkü 6 ay sonunda penis, enjekte edilen bu yağların %40’lık dilimini tutar. Bu kalan yağ dokuları ömürlük olacaktır ve penis çapında büyüme meydana getirecektir.

2. YÖNTEM PENİS KALINLAŞTIRMA : DOLGU UYGULAMASI

Penis kalınlaştırma da ikinci olarak karşımıza çıkan alternatif yöntemdir. Yağ enjektesinden sonra en çok tercih edilen ikinci yöntemdir. Göğüs silikonu gibi düşünebilirsiniz. Özel olarak hazırlamış olduğumuz ve penis işlevlerine herhangi bir sıkıntı yaşatmayacak olan dolgu maddesi, özel enjektör ile penise enjekte edilir.

Bu yöntem, çok kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Penis çapındaki büyümeyi kısa süre içerisinde görebilme şansına sahip olursunuz.

PENİS KALINLAŞTIRMA AMELİYATI NASIL NE KADAR SÜRER ?

Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları
Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları

Öncelikle bizler gibi bu alanda yıllarca deneyim edinmiş uzmanları tercih etmeniz, çok çok önemlidir. Kalınlaştırma operasyonunda yukarıda da görebileceğiniz üzere 3 ayrı yöntem kullanırız. Yöntem her ne olursa olsun operasyon, 1 – 2 saatlik zaman dilimi içerisinde noktalanır. Anestezik uygulamalar ise hastanın talebi ya da bizlerin uygun görmesi durumunda uygulanır.

PENİS KALINLAŞTIRMA AMELİYATI NASIL SONRASI NELERE DİKKAT EDİLMEDİLİR ?

Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları
Penis Uzatma Kalınlaştırma Ameliyatları

Penisi kalınlaştırmak, her ne olursa olsun dikkat ile uygulanması gereken işlemler arasında yer alır. Siz değerli hastalarımızın taleplerine göre en ideal çözüm yollarını sunuyoruz. Ancak yine de kalınlaştırma işleminin ardından dikkat etmemiz gereken bazı seçenekler söz konusudur. Bunlar hakkında uyarı yapacak olursak;

  1. Ameliyat sonrasında hastamızı kontrol amacı ile 1 gün boyunca müşahade altında tutmamız gerekir.
  2. Penis kalınlaştırma operasyonunun ardından 1 aylık zaman dilimi için cinsel ilişki kesinlikle kesilmelidir.
  3. Özellikle kalınlaştırma ameliyatı sonrasında yağ alınan bölgede kısa süreliğine şişlik ve kızarıklık görebilirsiniz.
  4. Gerekli görülmesi durumunda bizlerin önerisi ile yazacağımız reçeteleri kullanarak ilaç tedavisi uygulanabilir.
  5. Ne olursa olsun operasyonların hemen etki etmesini beklememelisiniz. Bu noktada gerekli bilgilendirme tarafımızdan yapılacaktır.

Bizimle iletişim sayfamızdan ya da Instagram üzerinden iletişime geçebilirsiniz.