Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dr. Cem ÖZLÜK

ERKEN BOŞALMA

Erken Boşalma Nedir? Neden Kaynaklanır? Tedavi Yöntemleri

Erkek Cinsel Sorunları

Erken Boşalma Neden Kaynaklanır?


Erkeklerin cinsel hayatlarında ki en ciddi sıkıntılardan birisi olarak göze çarpan erken boşalma, özgüven anlamında da en ciddi sıkıntıları beraberinde getirir. Cinsel ilişki esnasında erkeğin de kadının da yeterli haz durumuna erişememesi önündeki en büyük sıkıntılardan birisi olarak kabul gördüğünü söyleyebiliriz.

Kontrolsüz boşalma adı ile de tanımladığımız bu sorunu ve nedenlerini iyi bir şekilde tanımanız çok önemlidir. Hemen konu hakkında sizlere en teknik şekilde bilgiler sunma yoluna gidelim istiyoruz.

Erken Boşalma (Kontrolsüz Boşalma) Nedir?

Erken boşalma ya da diğer adı ile kontrolsüz boşalma, cinsel ilişki esnasında ideal doyum noktasına ulaşamadan çeşitli nedenlere bağlı olarak erkeğin kendini kontrol edememesi ve sertleşmenin hemen başında boşalması durumudur. Günümüz Türk erkeklerinin çok büyük bir kısmında gördüğümüz seçeneklerden birisidir.

Cinsellik hazzı, erkeklerde ve kadınlarda farklılık gösterir. Doyum noktasına ulaşma süreci de belirgin şekilde farklılık gösterir. Kadın, erkeğe nazaran çok daha geç ereksiyon noktasına ulaşır. Bu ereksiyon, kadından önce erkekte çok hızlı şekilde ortaya çıktığında ise çok ciddi sorunlar baş gösteriyor.

Erken Boşalmanın Nedenleri Nelerdir?

Erken boşalma, erkek için kontrolsüzlük anlamına gelir. Erkekler, cinsel performans anlamında da farklılık gösterirler, boşalma anlamında da. Yapısal özellikler bu noktada çok ciddi şekilde değişkenlik gösterir. Erken boşalma durumunda en önemli kıstas analizimiz ise kadının boşalma süreci olarak dikkate alınır.

  1. Erken boşalma sorunlarının çok önemli bir kısmı PSİKOLOJİK NEDENLER ile karşımıza çıkar. Özgüvensizlik, aşırı heyecan, erken boşalma korkusu bunlardan birkaçı olarak nitelendirilebilir.
  2. Küçük penislerde erken boşalma sıklık ile görülen bir durumdur. Ereksiyon süresi çok kısa olabilir. Penis büyütme operasyonu bu noktada önemli bir çözüm olabilir.
  3. Vücutta çok fazla meni birikimi var ise erken boşalma meydana gelir. Vücutta bulunan meni, ereksiyonu hızlandırır ve bir an önce kendisini dışarı atmak ister. Dolayısı ile sık sık olmasa da belirli aralıklar ile mastürbasyon ile meniyi dışarı atmak gerekir. Siz atmasanız bile rüyada boşalma meydana gelir.

Erken Boşalma Tedavisi Nasıl Yapılır?

Erken boşalmanın yukarıda saydığımız üzere birçok farklı nedeni olabilir. Ancak bize başvuran erkeklerin çok önemli bir kısmında erken boşalmanın esas nedeni psikolojik olarak dikkatleri çeker. Bunların her birisi için önerilerimiz var. Bazılarını yukarıda vermiş olsak da konu üzerine daha derinlemesine eğilmek istiyoruz.

YÖNTEM 1 – POZİSYON DEĞİŞTİRME

Cinsel ilişki esnasında erkeklerin boşalacağı hissettiği zaman önemlidir. Ereksiyon olacağınızı hissettiğiniz an hafif yanma ve kasılmayı hissedersiniz. Tam olarak bu noktada cinsel ilişki pozisyonunuzu değiştirmek, penis bölgesinde rahatlamak için yeterli zamanı sizlere kazandıracaktır. İdeal yöntemlerden birisi olarak kabul ederiz.

YÖNTEM 2 – İLAÇ KULLANIMI

Erken boşalma sorunu olan hastalarımıza, tabi ki gözetimimiz altında olmak kaydı ile ilaç önerilerinde bulunabilmekteyiz. Antidepresan etkisi sağlayan ilaçlar, erkeklerde özellikle ciddi bir sakinlik meydana getirir. Gözetimimiz altında kullanılması durumunda erken boşalma sorununa çözüm bulduğumuz yüzlerce hastamız bulunur.

YÖNTEM 3 – CİNSELLİK TERAPİSİ

Cinsel terapi, içerisine birçok farklı seçeneği alır. Ancak erkeklerin erken boşalma sorunlarına karşı da terapiler mevcuttur. Bizler, bu noktada çiftler ile görüşerek hem çift, hem de teker teker olmak sureti ile terapi seansları uyguluyor ve kısa zaman içerisinde erken boşalmaya çözüm üretiyoruz.

Seans planlamamız sayesinde gerçekleştirdiğimiz terapiler sayesinde 2 – 6 haftalık bir zaman dilimi içerisinde erkek ereksiyon kontrolü sağlayabilmektedir.

YÖNTEM 4 – ANESTEZİK ÜRÜN KULLANIMI

Biz uzmanlar tarafından önerilecek olan anestezik ürün kullanımı çok önemlidir. Günümüzde bildiğimiz gibi geciktirici spreyler, geciktirici etkili prezervatif ürünleri kullanımı yaygındır. Bu noktada sizler için en ideal anestezik ürünlerin kullanımı konusunda doğru bilgiler ile çözüm üretebiliriz.

YÖNTEM 5 – İDRAR TUTMA TESTİ

Boşalma kontrolü için kendi kendinize test uygulayabilirsiniz. İdrar ile dahi bu testi yapabilirsiniz. Zira erken boşalma da bir alışkanlıktır. İdrar yaparken bir zaman sonra idrarınızı tutarak kasılması ve yanmayı hissedin. Sonrasında idrarı bırakın. Bu sayede kaslarınızın kontrolü zaman içerisinde sizlerin eline geçecektir.

Penis Büyütme ve Penis Kalınlaştırma Alternatif

Penis boyutları, her ne olursa olsun erken boşalma konusunda kısmen de olsa etki eder. Penis büyütme ve penis kalınlaştırma işlemleri, bu noktada gerekli gördüğümüz durumlarda tedavi şekillerinden birisi olarak dikkat çeker.


Kesin ve Kalıcı Çözümler

Yaptığım Tedavi ve Ameliyatlarda Kesin ve Kalıcı çözümler için Bilimsel Yöntemlerle Hareket eder, Sizlerin sonuçlardan memnun olmanız için en yeni teknik ve uygulamaları gerçekleştiririz.


Her Zaman Her Yerde

ntalya/Alanya’daki kliniğimiz haricinde, hastalarımıza kolay ulaşılabilirlik olması açısından, Ankara ve İstanbul’da da Sizlere hizmet vermek için bir telefon yakınınızdayız.


Etkili ve Güvenli Yöntemler

Bütün tedavi ve ameliyatlarda sizlerin sağlığı bizim için önemli. Bu yüzden en güvenli ve en etkili yöntemlerle sizlerin en iyi sonucu almanız için gereken her şey yapılmaktadır.


Memnuniyet için Ulaşılabilirlik

Her Türlü Sorununuzda ben ve Asistanlarım telefon, mail ve diğer iletişim araçları ile sizlerin her zaman yanınızda. Tedavi ve Ameliyat sonrası bile hep ulaşılabilir olmak bizler için önemlidir.


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Tek Dokunuşla

Hemen İletişime Geçin

Erkek ve kadın hastalıkları alanında uzman olan Cem Özlük aynı zamanda penis büyütme ve erken boşalma çözümleri sunmaktadır.


ACİL İLETİŞİM

Ücretsiz Ara 24/7
0(850) 303 8 303TELEFON İLETİŞİM

Çalışma Saatleri Dahilinde
0 (535) 463 53 33Takip Et

Sosyal Medya

Sosyal medya bağlantılarından bizlere ulaşabilirsiniz…Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
DOKTORA SOR

Bizimle iletişime geçmeyi tercih ettiğiniz için mutluyuz. Lütfen kısa formumuzu doldurun; dost ekip üyelerimizden biri sizinle tekrar irtibata geçecektir.

X
DOKTORA SOR