Penis Boyunu Uzatan İlaçlar İşe Yarıyor mu

Penis Boyunu Uzatan İlaçlar İşe Yarıyor mu

Uzun yıllardan beri, bireylerin penis sorunlarının farklı ilaçlar ve bitkisel yöntemlerle çözüldüğü yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Çünkü bu konularda herhangi bir klinik yapılmadığı gibi,  deneyler sonucunda etkili oldukları da bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. İlaçla penis büyütme konusunda konunun uzmanlarının ittifak ettiği de görülmediği ve kesin bir bilgi bulunmadığı için, bu tür yöntemlere biraz şüpheci yaklaşmak gerekir.

Günümüzde penis uzatma ile ilgili en popüler olan yöntem, cerrahi müdahalelerdir. 6 ay gibi kısa sürelerde beklenilen sonuçlara en yakın kazanımların elde edildiği teknikler, steril ameliyathanelerde uzman hekimler vasıtasıyla uygulanmaktadır. İlaçlarla penis uzatma yöntemleri hakkında geniş bilgiler olmamasının yanı sıra, bireylerin sağlığı üzerinde yaratacağı olumsuz etkileri de ayrıca değerlendirmek gerekir. Bütününe yakını yasal olmadan bireylerin kullanımına sunulan penis büyütücü ilaçlardan uzak durmak gerekir.

Uzman bir hekim tarafından yapılacak tetkikler sonrası cerrahi operasyon yapılarak uzatılan penisler, bireyin estetik ve psikolojik anlamda rahatlamasını sağlar. Penis büyütme ve kalınlaştırmak için farklı yöntemlerle müdahaleler yapılmakta olup, büyütme operasyonları sonrasında 5 cm’ye kadar uzatmak mümkün olmaktadır. Ereksiyon halinde olmayan bir penis boyunun 5 ila 8 santim olması gerektiği düşünüldüğünde, daha küçük boydaki penislerin cinsel ilişki sırasında partnerleriyle uyum içerisinde olmaları beklenemez.

Penis boyunun bu rakamların altında olması durumunda uzman bir hekimle görüşmek ve fiziki muayene olmak gerekir. Bu tür sorunlar cinsel ilişkiye olan isteği yavaş yavaş bitirebildiği gibi, eşlerin birbirlerinden soğuyarak ayrılmalarına da temel teşkil etmektedir. Oysa cerrahi operasyona karar vererek uzatma ameliyatı olunması halinde en geç bir ay sonra, gerekli ölçülere sahip bir penise kavuşarak yaşamı normal koşullar altında sürdürmek mümkün olabilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Menşei bilinmeyen hap, krem vb. gibi ilaçların sağlayacağı faydalar bilimsel olarak ispatlanmadığı gibi, farklı bünyelere sahip bireylerde meydana gelecek olan muhtemel sağlık sorunları da kestirilemez. Bu sebeple son derece steril ameliyathane ortamlarında yapılan ameliyatlar tercih edilmelidir. Penis büyütme ameliyatları penisin asıcı ve yüzeysel bağları üzerinde gerçekleştirilen çalışma sonucunda, penisin görülmeyen kısmından faydalanmak suretiyle yapılmaktadır. Lokal ve sedasyon anestezi altında yapılan uzatma ameliyatları, uzman hekim kontrolünde ve tam teşekküllü klinik donanımında yapılmaktadır.

Ameliyat sırasında ve sonrasında acı veya ağrı hissi oluşmaması, bu tür ameliyatların tercih sebepleri arasında yer almaktadır. İlaç ve kremlerin olası yan etkilerinden olan his kaybı sorunlarının yaşanmadığı cerrahi operasyonlardan, 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler istifade edebilmektedir. Bu tür operasyonlar penisinin boyu konusunda kaygılı olan bireylere uygulandığı gibi, mevcut uzunluğundan veya kalınlığından daha fazlasını isteyen bireylere de uygulanabilmektedir. Ameliyat sonrası yaklaşık 1 ay cinsel ilişkiden uzak durmak, ileriki dönemlerde sorun yaşanmaması adına oldukça önemlidir.

Uzun yıllardan beri, bireylerin penis sorunlarının farklı ilaçlar ve bitkisel yöntemlerle çözüldüğü yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

4 Yorum

  1. Bu konuda hiç bu kadar net bir makale okumamıştım diyebilirim sizlere bravo cem özlük.

  2. Bitkisel ilaçlar değilde hocam masaj yöntemi varmış bir tane bu konuda bi bilginiz varmı

    1. Merhaba detaylı bilgi için bana 0 535 463 53 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir