Penis Boyları ve Penis Sorunları

Penis Boyları ve Penis Sorunları

Erekte durumunda olmayan bir penisin boyu ortalama 5 ila 8 cm olarak karşımıza çıkıyor. Türk erkekleri üzerinde yapılan bir araştırma da bu rakamları doğrular nitelikte… Erekte durumundaki penis ise ortalama 15 cm’ye kadar çıkabiliyor. Penis boyu bu rakamların altında ise cinsel ilişkide birtakım sorunlar yaşamanız mümkündür. Görsel olarak hem sizi hem de partnerinizi tatmin etmeyebilir ve daha da önemlisi cinsel ilişkide yetersiz kalabilir. Bu tür sorunlar cinselliği yavaş yavaş bitirecek ve ilişkinin geneline de yayılacaktır. Penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı ile birlikte bu sorundan kurtulmak mümkün ve ilişkide alacağınız verim de kısa sürede artacaktır.

Normalden Kısa Olan Penisler

Yukarıda bahsi geçen rakamların altında bir penis boyuna sahip iseniz eğer cinsel ilişki esnasında partnerinizin şikayetlerine maruz kalabilirsiniz. Bu durum odaklanmanızı ve motive olmanızı da olumsuz etkileyerek ereksiyon problemlerini de beraberinde getirecektir. Normalden kısa penis boyuna sahip iseniz eğer sizler de vakit kaybetmeden harekete geçebilir ve cerrahların kapısını çalabilirsiniz. Normalden kısa olan penisler, erekte olmadığı halde daha zayıf bir görüntü sergiliyor ve bu da cinselliği olumsuz anlamda etkiliyor. Kısa penis boyunun uzatılması ve penisin kalınlaştırılması, cerrahi operasyonlar neticesinde mümkündür ve gayet sağlıklı bir müdahale olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

Normalden İnce Olan Penisler

Penis büyütme ve kalınlaştırma operasyonu için harekete geçmenizi sağlayacak nedenlerden bir tanesi de normalden ince olan penis yapısıdır. Penisleriniz ne kadar uzun olursa olsun kalınlık bakımından tatmin edici değilse cinsel ilişkide sorun yaşamanız da oldukça yüksek bir ihtimali beraberinde getiriyor. Normalden daha ince bir penis yapısına ve görüntüsüne sahip iseniz eğer sizler de bu müdahale ile birlikte daha kalın bir penise sahip olabilirsiniz. Yağ dokunun alınarak penise entegre edilmesi durumunda görsel olarak daha tatmin edici bir penis elde edilecektir. Türk erkeklerinin en büyük sorunlarından bir tanesi olan ince penis sorunu da bu müdahale ile birlikte ortadan kaldırılıyor.

Eğri veya Şekil Bozukluğu Olan Penisler

Türk erkekleri üzerinde yapılan araştırma gösteriyor ki çok sayıda erkek, penisinin görüntüsünden memnun değil ve daha da önemlisi birçok erkek şekil bozukluğundan şikâyet ediyor. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi genetik sorunlar ve sünnetin doğru bir şekilde yapılmamış olmasıdır. Penisteki fazla derinin kesilmesi esnasında hata yapıldığı takdirde şekil bozukluğu da meydana gelebiliyor. Doğuştan meydana gelen sorunlar da şekil bozukluğunun en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Bu aşamada penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı ile birlikte penisin şekillendirilmesi ve daha ilgi çekici bir görünüme kavuşturulması da mümkündür. Operasyon sonrasında şekli daha düzgün bir penis sizleri bekliyor olacaktır.

Hatalı Sünnet Sonucu Şekli Bozuk Penisler

Yukarıdaki başlıkta da ifade ettiğimiz gibi penisteki şekil bozukluğunun en önemli nedenlerinden bir tanesi hatalı sünnettir. Ne yazık ki birçok erkek de hatalı sünnet kurbanı olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorun, erkeğin özgüvenini yitirmesine neden oluyor ve partnerine karşı bir mahcubiyet duygusu ortaya çıkıyor. Şekil bozukluğu sorununu ortadan kaldırmak adına büyütme ve kalınlaştırma operasyonları devreye giriyor. Bu tür sorunlar ne yazık ki cinsel ilişkideki sorunları da beraberinde getiriyor. Cinsellik, bir ilişkideki en önemli detaylardan bir tanesidir ve yatakta yanacak sorunlar ilişkiyi de ilerleyen dönemlerde çok daha olumsuz ve sorunlu bir noktaya taşıyacaktır. Bu yüzden vakit kaybetmeden harekete geçmekte fayda var.

 

MUTLAKA OKUMALISIN! Sünnet Hataları