Ürolog-Genital Estetik Uzmanı – Sexolog

DR CEM ÖZLÜK

Ameliyatlarında genellikle kapalı yöntemleri tercih etmektedir. Yüksek risk grubu ameliyatlarda bile kapalı yöntemi uygulayıp hastanın yatış süresini kısaltmakta, iyileşme süresini hızlandırmaktadır.


Cem Özlük ‘ ü Ziyaret Edin

ÇALIŞMA SAATLERİ
Cem Özlük ile iletişime geç

İLETİŞİM BİLGİLERİ


+905325534837

info@cemozluk.com

Randevu AL

Op. Dr. Cem ÖZLÜK

Op. Dr. Cem ÖZLÜK Ankara’da doğdu.

İlköğrenimini TED Ankara Koleji’nde bitirdi.

Orta öğrenimini ise Fen Lisesi’nde tamamladı.

2006’da Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirerek doktor ünvanını aldı.

2007-2012 yılları arası Gazi Üniversitesi’nde üroloji ihtisasını yaparak üroloji uzmanı oldu.

Hakkımda

İlerleyen yıllarda, uzman doktor olarak atandığı Şırnak Silopi’ de mecburi hizmeti boyunca yaklaşık 1500 cerrahi vaka yaparak üstün hizmet belgesi almıştır.

Şırnak’ta bir günde dört farklı hastaya Laparoskopik Nefrektomi yani kapalı yolla kanserli veya çalışmayan böbreğin çıkarılması ameliyatını yaparak oldukça önemli bir başarıya imza atmıştır.

Mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Amerika ve İtalya’da genital bölge estetiği (kadın/erkek cinsel bölgesi) alanlarında eğitim almıştır. Yurtdışında 200’den fazla genital bölge ameliyatlarına (Penoplasty, Vajinoplasty vs.) katılmıştır. Girilen ameliyatlarda dünyadaki en yeni yöntemleri uygulamaktadır.

Halen bağlantılı olduğu yabancı enstitü ve akademilerde ameliyatlara katılmaktadır.

Doktorluk Süreci

Dr. Cem ÖZLÜK, kadın ve erkek cinsel işlev bozuklukları (cinsel sorunları), erkek İnfertilitesi (kısırlık), Varikosel, Penis-Vajen yapı bozuklukları ve estetiği gibi Androloji konularına yoğunlaşmıştır.

Bu hastalıkların tedavisinde dünyadaki en yeni yöntemleri takip ederek uygulamaktadır. Bu konularda oldukça fazla sayıda ulusal ve uluslararası seminer, workshop ve kongrelere katılmıştır.

Op. Dr. Cem ÖZLÜK, ameliyatlarında genellikle kapalı yöntemleri tercih etmektedir. Yüksek risk grubu ameliyatlarda bile kapalı yöntemi uygulayıp hastanın yatış süresini kısaltmakta, iyileşme süresini hızlandırmaktadır.

Dr. ÖZLÜK, minimal İnvazif teknikler kullanarak, hastalıkların tanı, teşhis ve takibiyle ilgili çalışmaktadır. Yapılan işlemlerde, Laparoskopik, endoskopik, Perkutan, Mikroskopik ve robotik cerrahi yöntemleri tercih etmektedir.

İlerleyen Doktorluk Süreci

Cem ÖZLÜK, robotik cerrahi ve Laparoskopik cerrahi sertifikalarına sahiptir. Kanser hastalarında çözüm odaklı teknikleri tercih etmektedir. Taş cerrahisinde ise büyük oranda lazer teknolojisini kullanmaktadır.

Dr Özlük’ ün Cinsel Sağlık Enstitüsü tarafından verilen cinsel terapist unvanı da bulunmaktadır. Buna ek olarak cinsel terapilerde kullandığı Access Bars eğitmeni sertifikası da vardır.

Dr. Cem ÖZLÜK’ün aktif olarak üye olduğu akademi ve dernekler: European Society for Sexual Medicine, European Federation of Sexology, Internatiol Academy of Penoplasty, Türk Androloji Derneği ve Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği. International Academy of Penoplasty’ nin halen genel sekreterliğini yapmaktadır.

Dr Özlük; iyi derecede İngilizce, orta seviyede Almanca, az seviyede İtalyanca bilmektedir.


Hastalarımızdan bir kelime

GERÇEK DENEYİMLERVajinismus sorunumun uzun yıllar devam etmesinden sonra doktor Cem bey ile tanıştıktan sonrasında çözüme kavuştu.


DENİZ SSizi sizden daha çok düşünen bir doktordur.İyi ki bu değerli insanı tanımışım. Teşekkür ederim Op.Dr. Cem Özlük


AHMET ARSLANPenis eğriliği problemim de bana çok ama çok yardımcı olan doktor Cem Bey’e teşekkürü bir borç bilirim.


BERK T.


Op. Dr.

Cem Özlük

Yaptığım Tedavi ve Ameliyatlarda Kesin ve Kalıcı çözümler için Bilimsel Yöntemlerle Hareket eder, Sizlerin sonuçlardan memnun olmanız için en yeni teknik ve uygulamaları gerçekleştiririz.


ADRES

Atatürk Blv. No:36 Alanya/AntalyaTELEFON

+90 (535) 463 53 33Bizi Takip Edin

Op. Dr. Cem Özlük

Üroloji – Genital Estetik – Cinsel Sorunlar Tanı ve Tedavi Merkezi Mutluluğunuz İçin Çalışıyoruz.Her Hakkı Saklıdır.