Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis büyütme ameliyatı tüm dünyada son zamanlarda çok tercih edilen estetik operasyonlardan biri haline gelmiş bulunmakta. Bu ameliyat için birkaç farklı sebep karşımıza çıkmaktadır. Bunları genel anlamda başlıklar halinde verecek olursak;
1. Penis uzunluğunun normal penis uzunluğuna göre daha kısa olması.
2. Penisin daha ince olması, normal kalınlığa göre daha ince kalması .
3. Penisin doğrultu kısmında kıvrık olması dolayısıyla penis eğriliği ortaya çıkması.
4. Sünnet hataları sebebiyle gelişim ve şekil bozuklukları ortaya çıkması.
5. Aşırı yağlanma sebebiyle gömülü penis haline gelmiş olması.
Bu sebeplerle çeşit şekilde ameliyata karar verilebilmektedir. Tabii ki burada ameliyat sürecinin doğru bir şekilde değerlendirilmesi ve bu değerlendirmenin dikkatli bir şekilde göz önünde bulundurulması da önem arz etmektedir.
Penis büyütme ameliyati nedir?

Penis Büyütme Ameliyatı Neden Önemlidir?

Genel olarak düşünülecek olursa insanların psikolojik gerekse fiziksel anlamda etkilendiği bir nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazen farklı enzim tavırları bazen memnuniyetsizlik ile ilgili sebeplerle penis büyütme ameliyatı ihtiyacı ortaya çıkabilir. Hatta az önce söylediğimiz gibi penis sünnet hatalarına bağlı olarak ortaya çıkmış olan şekil bozuklukları gibi durumlarda yine aynı şekilde ameliyatı ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Tabii ki bunların hepsi penis büyütme ameliyatları olarak karşımıza çıkmaz. Örnek vermek gerekirse sünnet hatalarına bağlı olarak oluşmuş olan bir şekil bozukluğu durumunda farklı bir operasyon gerçekleştirilebilir. Burada tamamen doktorunuzun verecek bir karardır. Ancak kesinlikle çok dikkatli bir şekilde hareket etmek ve doğru bir seçim yapmak çok önemlidir. Ancak burada kesinlikle bir fonksiyonel kayıp olmayacağını ve çok rahat bir şekilde normal hayatınıza geri verebileceğiniz bilmenizi isteriz.

Penis Büyütme Ameliyatları Nasıl Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı için sizler karar vermeniz neticesinde gerekli işlemlerin yapılmasına başlanır. Burada uygulama yapılacak olan bölgedeki asıcı bağ dokusunun kesilmesi ve penisin uzatılması durumu söz konusudur. Tabii ki büyütme dediğimiz hadise sadece uzatma değil aynı zamanda kalınlaştırma işleminin de var olduğu bir ameliyat işlemidir. Bu işlemde ağırlıklı olarak insanların kendi vücudundaki yağ enjekte edilmesiyle kalınlaştırma işlemi sağlanır. Bunun sebebi ise vücudun kendisinde olan yağın herhangi bir şekilde vücutta olumsuz tepki vermemesi neden kaynaklanır. Bu yüzden dolayı ağırlıklı olarak tüm cerrahlar kendi vücudunda yağ olması durumunda kişiden aldığı yağı enjekte ederek kalınlaştırma işlemini tamamlarlar. Siz de böylece net bir şekilde sonuç alabilir ve istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir