Penis Nasıl Uzar

Penis Nasıl Uzar

Penis nasıl uzar içeriğimize hoş geldiniz. Bu yazımızda penisin nasıl uzayabileceği hakkında bazı bilgilendirmeleri tarafınıza yapacağız. Aynı zamanda penisin kalıcı ve geçici bir şekilde nasıl uzayacağına da değineceğiz.

Penis Nasıl Uzar

Penis Uzatma Ameliyatı

Penis uzatma ameliyatı ile penis uzatması işleminiz gerçekleştirilir. Bu operasyondan sonra herhangi bir küçülme tekrardan meydana gelmez. Kalıcı bir şekilde penisinizin uzunluğu sağlanır. Bu işlemler iki şekilde gerçekleştirilir.

Bunlardan birincisi yağ hücrelerinin penise enjekte edilmesiyle, ikincisi ise penis bağlarının salınımının askıya alınmasıyla gerçekleştirilir. Yağ hücreleri enjekte edilerek penis uzatılması yapılırsa peniste kalınlaşma gibi sonuçlar elde edilir. Burada belirli bir aralıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamadan cinsel yaşantınıza dönebilirsiniz. Cinsel hayatınızın çok kısa bir süreliğine kesintiye uğraması ve kısa iyileşme süreci ile kalıcı bir şekilde uzun penisinize kavuşursunuz.

Bağların serbest bırakılmasını askıya alarak penisin boyutunu arttırmaya izin veren ikinci yöntemde, penisin kas bölgesine tutunmasını sağlayan bağlar üzerinde bir işlem yapılır. Bu işlemden sonra penisin uzunluğunda yaklaşık 1-3 cm’lik bir artış gözlemlenir.

Hastanın Dikkat Etmesi Gerekenler

Hastanın dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Ameliyat sürecine girmeden veya doktor izninden sonra dikkat edilmesi gerekenleri sizlere aktaracağız. Penisin büyüklüğü içerdiği kan miktarı ile doğru orantılıdır.

Sigara, nargile veya diğer tütün ürünlerinin kullanımı arterlerin daralmasına neden olur. Bu daralma nedeniyle doğal olarak penise pompalanan kan miktarında azalma meydana gelir. Sigara içmeyi veya tütün kullanmayı bırakmazsanız, penis büyüklüğünün istenen boyuta ulaşmasını önlersiniz. Özellikle şunlara dikkat edilmelidir;

  • Pelvik kas egzersizi
  • Egzersiz ve spor
  • Göbek yağını eritme

Pelvik Kas Egzersizi

Pelvik kas egzersizi ile penisin uzunluğunu daha iyi korunur. Pelvik kaslar sayesinde damar üzerine baskı uygulanır. Bunun ile birlikte ereksiyon sırasında kanın penisten çekilmemesini sağlar. Pelvik kaslar, idrara çıkma sırasında idrara çıkmayı durdurmak için kullanılan kaslardır. Bu kasları 8 kez sıkın. Dinlenin ve 8 kez yapın. Bunu toplam 3-4 set ile tamamlayın. Sonuç almak için günde en az bir kez, en fazla üç kez uygulayın.

Egzersiz Ve Spor

Egzersiz ve spor faaliyetleri, penis ve kan dolaşımı için kan damarlarını güçlendirir. Sakin ve haraketsiz bir hayatınız varsa, penisinizin tam kapasitesine ulaşması zor olabilir.

Göbek Yağını Eritmek

Göbek yağını erimek oldukça önemlidir. Karın yağlanıp gevşediğinde penisi örtmeye başlar ve penis olduğundan çok daha kısa görünür. Penisin görünümünü olması gereken boyuta getirmek için karın yağından kurtulmanız önemlidir. Bu sayede penis boyunuzu uzatabilir ve cinsel ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayabilirsiniz. Penis büyütme operasyonları için Google ile sitemie ulaşabilirsiniz.

Penis Ameliyatı

Penis uzatma ameliyatı, sünnet derisinin iç kısmına doku eklenerek penisin büyütülmesi işlemidir. Penis uzatma ameliyatları hem sünnetsiz hem de sünnetli erkeklere yapılabilir. Cerrahların penisi büyütmek için kullanabileceği bir dizi farklı teknik vardır, ancak bunların tümü uzunluk ve çevrenin artmasıyla sonuçlanır. Bazı hastalar penis uzatma ameliyatı geçirdikten sonra cinsel zevkte bir artış olduğunu bildirmektedir.

Penis Uzatma

Penis uzatma ameliyatı, penis boyunu uzatmak için yapılan cerrahi bir işlemdir. Ameliyat farklı teknikler kullanılarak yapılabilir, ancak hepsi penisi kasık kemiğine bağlayan bağın kesilmesini ve cildin vücudun başka bir yerinden penis şaftına taşınmasını içerir. Bu daha uzun bir penis oluşturur, ancak aynı zamanda penisin daha aşağı sarkmasına neden olur ve ereksiyonun korunmasını zorlaştırabilir.

Penis uzatma ameliyatı penisi büyütebilen cerrahi bir işlemdir. Ameliyat, penisin dış tabakasında küçük bir delik açılarak gerçekleştirilir, bu delik içinden cerrah, penis dokusunu greftler veya implantlar kullanarak uzatır.

Penis Nasıl Uzar

Penis Uzatan Besinler

Penis büyütme ameliyatı, penis boyutunu artırmanın yaygın ve etkili bir yolu olsa da, penis boyutunu artırmaya yardımcı olduğu gösterilen birçok gıda da vardır. Bu yiyeceklerden bazıları şunlardır:

  • İstiridye: İstiridye, testosteron üretimi ve sağlıklı sperm için önemli olan çinko bakımından yüksektir. Ayrıca istiridye, her ikisi de penis sağlığı için önemli olan iyi bir protein ve omega-3 yağ asitleri kaynağıdır.
  • Ispanak: Ispanak, enerji üretimi ve kas sağlığı için önemli bir mineral olan magnezyum açısından zengindir. Magnezyum, sağlıklı ereksiyonlar için önemli olan kan akışı için de gereklidir.
  • Zencefil: Zencefilin dolaşımı iyileştirmeye ve iltihabı azaltmaya yardımcı olduğu gösterilmiştir. Bu, penise giden kan akışını iyileştirmeye yardımcı olabilir ve erektil fonksiyonun iyileşmesine yol açabilir.