Çocuk Ürolojisi

Çocuk Ürolojisi

Hastalıkların önünü almak, en kısa sürede müdahale edilmesini sağlamak doğru zamanda muayene ile oluyor. Çocuk ürolojisi bu konuda son derece önemli.

Çocuk ürolojisinde erken teşhis kolaylık sağlar.

Çocuk Ürolojisi İçin Ne Zaman Doktora Başvurulur?

Çocuk ürolojisi hastalıkları son derece sinsi şekilde ilerler. Bu sebeple kişilerin en zaman başvuru yapacağı, ne zaman muayene olacağını belirlemesi son derece önemli. Bunların göz önünde bulundurulması halinde, hastalarımız zamanında bizlere ulaşabilir.

Peki, çocuk ürolojisine gitmenizi gerektiren durumlar neler?

  • Doğum öncesi ultrasonda ürolojik sistemde problemler görülmesi
  • Yeni doğan bebeklerde işeme sorunu görülmesi – cinsiyetin belirsiz olması
  • İlerleyen yaşlarda işeme – cinsiyetin belirsiz olması kanlı işeme gibi problemlerin görülmesi
  • İdrar yolu enfeksiyonları
  • Hatalı sünnetler

Peniste şekil bozukluğu gibi pek çok husus, direkt olarak çocuk ürolojisi ile çözümlenecektir. Bunun için hastalarımızın yapması gereken muayene olmak için gereken adımı atmak. Taleplerine karşılık verecek şekilde, istediğiniz gibi tedavinin yapılması söz konusu.

Hastalarımızın Çocuk Ürolojisinden Beklentisi

Elbette yaşanan bir sorun varsa, hastalarımız bunun en kısa sürede çözümlenmesini istiyor. Bunun için gereken teknikleri uyguluyoruz. İlk olarak muayene ediyoruz. Yaşanan problemi ve nedenlerini araştırmanın ardından teşhis üzerinden tedavi yöntemlerini sunuyoruz. Hastalarımız ile karşılıklı paylaşım içinde problemin çözümlenmesi için her husus hakkında iletişim halindeyiz. Endişelenmenizin önüne geçerek, tedavi yöntemlerini sunuyoruz.

Profesyonellik;

Yapılması gereken en önemli husus çocuk ürolojisi hakkında profesyonel olmak. Uzmanlığımız gereği, hastalarımızı endişelendirmeden onlara gereken bilgileri veriyoruz. Sonrasında ise gereken tüm aşamalarda birlikte hareket ediyoruz. Bu alanda uzman olan doktorlar ile deneyim paylaşımlarının da olması, tedavinin en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Yetkin Klinik Ortamı;

Tedavinin gerçekleşmesinden önce teşhisin konması için dahi, klinik ortamının yeterli olması bekleniyor. Hastalarımız için geliştirmiş olduğumuz klinik ortamı teşhisleri anında ulaşmamızı sağlayacaktır. Bunun için yapılmış olan tekniklerin kullanılması, geliştirilen son teknikler üzerinden hareket etmek gibi pek çok husus olacak. Tüm bunları göz önünde bulundurarak direkt olarak klinik ortamının uygun olması ile hastalarımızı memnun ediyoruz.

Etkili ve Güvenli Yöntemler;

Hastalarımızı endişelendirecek herhangi bir problem olmayacak. Nasıl mı? Kullandığımız çocuk ürolojisi tedavi yöntemleri tamamen son tekniklerin ve en iyi tekniklerin kullanılması ile oluyor. Etkili ve güvenli yöntemler ile tedavi gerçekleşiyor olduğundan, hastalarımızda memnuniyeti sağlıyoruz. Geliştirilen yöntemleri takip ediyoruz ve direkt olarak bu yöntemlerin uygulanmasını sağlayarak, hastalarımızın sağlıklarına kavuşmasını sağlıyoruz.

Çocuk Ürolojisinde Yetkin Hizmet

Sahip olduğumuz nitelik, bu alanda sunduğumuz hizmetin de yeterli olmasını sağlıyor. Sağlığın her şeyden önemli olduğunun bilincinde olarak gerekli hizmeti sunuyoruz. Geliştirmiş olduğumuz teknikler, sahip olduğumuz deneyim ve uzmanlık profesyonelliğimiz ile birleşiyor. Akabinde sorun yaşamayacağınız, en iyi sağlık hizmetini alacağınız şekilde sunum yapılıyor.

Memnuniyet ve ulaşılabilirlik;

Hastalarımızı neyin memnun ettiğini çok iyi biliyoruz. Bunun için klinik ortamının yeterliliği ve steril olmasından ödün vermiyoruz. Bunun yanında uzmanlarımız ve ekibimiz de aynı şekilde hasta memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak üzere çalışıyor. Hastalarımızı memnun etmenin yolu onlara en iyi hizmeti vermek olduğundan bu alanda gerekli özeni gösteriyoruz.

İletişime geçmek, bilgi almak, randevu almak son derece kolay. Hastalarımızın ulaşacağı ekip gerekli bilgiyi de vererek randevu alınmasını sağlayacaktır. Bize ulaşmanız çok kolay olduğundan, dilediğiniz zaman endişelerinizi giderme – kontrollerin olması – acil müdahalelerin gerçekleşmesi gibi taleplerinizi sunmanız kolaylaşıyor.

İletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman olduğumuz konularda memnun kalacağınız hizmeti veriyoruz. Muayene sonrasında çocuk ürolojisi tedavisi için detayları tarafınıza sunuyoruz.

 

 

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir