penis büyütme ankara

8 Ağustos 2018 by Cem Özlük
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Penis Büyütme Ankara’da iletişim bölümümüzden kliniğimize ulaşabileceğiniz adresimize siz değerli ziyaretçilerimizi bekleriz. Uzman doktorumuz Cem Özlük ’ün penis büyütme ile alakalı aşağıda yer alan kısa makalesini ön bilgi olarak okumanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için numaralarımız yine iletişim bölümündedir.

 Penis Büyütme Ameliyatı

Penis erkekliğin sembolüdür. Penisin büyük ve yeterli kalınlıkta olması kişiyi özgüvenli olmasını ve cinsel hayatında daha güvenli hissetmesini sağlar. Tam tersi durumda penisin küçük ve ince olması onu karşı cinse olan ilişkilerinde daha güvensiz kılıp bütün ilişkilerden kaçmasına sebep olabilir.

Bize penis estetiği olmaya gelen hastalarımızın çoğu penis boyu uzatma ve kalınlaştırmak için başvururlar. Penis boyu uzatma için bir çok ameliyat yöntemi kullanılsada bizim kullandığımız birinci yöntemde genelde penis kökünden yapılan bir kesiyle penisin içerisindeki asıcı bağların bir kısmının gevşetilmesiyle penisin ereksiyon durumunda dışa doğru daha fazla çıkmasını sağlamaktadır. İkinci yöntemde penis kökündeki derinin bir miktar penis sırtına doğru kaydırılarak ereksiyon durumunda penis cildinin bir miktar daha esnemesine katkı sağlamaktadır. Biz bunu penisin kendi iç dinamikleriyle uzama olarak ifade ediyoruz. Çünkü burada penise birşey eklenmemektedir. Yapılan işlem penisi bir ağaç gibi düşünürsek ağacın dışta var olan gövdesi gibi bir miktarda toprağın altında kökleri vardır. Amaç bu kökleri yani hastanın asıcı bağların gevşetilmesiyle penisin bir miktar daha dışa doğru çıkarmaktır.B u şekilde penis boyunda 2-5 cm uzama sağlanabilir. Hem penis duyusu hemde penis şekli bozulmamış olur. Ayrıca peniste herhangi bir kesi izi bırakılmaz.

Penis kalınlaştırmada ise genelde kullandığımız yöntem kişinin kendi vücudundan elde edilen kök hücreden zengin yağ enjeksiyonudur. Bu yöntem tek seansta peniste tatmin edici bir kalınlık artışı genelde sağlamaktadır. Bu işlem sonrası hastalarımıza 1 ay kadar perhis önermekteyiz. İşlem sonrasında hastaların bir miktarı yağ dokusu saklanmakta. 2. Seansta eğer yağ enjeksiyonunda düzensizlik yada ek bir kalınlaşma isteniyorsada 2. Bir enjeksiyon yapılmaktadır.

Ameliyatsız penis büyütme yada kalınlaştırmak için en çok kullandığımız yöntemse dolgu uygulamalarıdır. Yaklaşık 2 yıl kadar dayanabilmektedirler. En çok kullanılan hacim 10-20 cc arasıdır. İyi tarafı herhangi bir narkoz alımı yada ameliyat gerekmez. Yaklaşık 10-20 cmlik bir dolgunluk artışı elde edilebilir. Tedavi uyguladığımız kişilere  1 ay cinsel perhis öneriyoruz.

Bu yöntemlerin dışında çeşitli aletler ve ilaçlar kişinin sağlığına bakılmaksızın para amaçlı olarak satılmaktadır. Bunlara kesinlikle yönelmemenizi öneriyoruz. Çünkü bunlar hem gereksiz zaman kaybı hemde para israfıdır. Bunları yapsanız dahi herhangi bir artış olmayacağı gibi önemli sağlık sorunlarıylada karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.