Penis Büyütme Ankara

Penis Büyütme Ankara

Penis büyütme erkek cinsel organının boyutunu farklı tekniklerle artırmayı amaçlayan tıbbi uygulamalardan biridir. Bazı teknikler kullanılarak penisin uzunluğu artırılırken, sadece penis başını büyütmek amacıyla kullanılan teknikler de mevcuttur.

Penis büyütme Ankara bölgesinde de sıklıkla tercih edilen bir operasyondur. Yeterli bir penis boyuna sahip olmak gerek estetik gerek fiziksel gerekse  de psikolojik olarak önemlidir. Bu bağlamda penis operasyonları  en  önemli estetik operasyonlarından biri olarak karşımıza çıkar. Bu konuda yapılacak en mantıklı işlem bir uzman önerisiyle  operasyonel olarak sonuç almak olacaktır. İlaç ve benzeri türevli ürünler sizlere hayal ettiğiniz sonucu vermekte yetersiz gelebilir.

Penis büyütme uygulamaları olarak anılan teknikler arasında,

  • Cerrahi metotlar
  • Haplarla büyütme
  • Hormon tedavisi
  • Masaj
  • Germe
  • Şişirme,
  • Kesme
  • Enjeksiyon
  • Nakil gibi yöntemler bulunmaktadır.

Bu yöntemlerin bazılarının tıbbi yöntemlerden uzak ve komplikasyona sebep olma ihtimali yüksek tekniklerdir. Cerrahi yöntemlerin bazıları bu konuda başarılı sonuçlar alınmasına olanak sağlarken, bazılarının peniste yara açarak hastanın yaşamını zorlaştırdığı görülmektedir. Cerrahi yöntemlerin dışında kalan yöntemlerle ilgili çok fazla araştırma yapılmamış ve etkileri bilimsel kanıtlarla doğrulanmamıştır. Ancak penis germe tekniğinin uzamaya katkı sağladığı ile ilgili birtakım kanıtlar mevcuttur.

Özellikle tıbbi bir eğitimden geçmemiş ve tabip unvanına sahip olmayan birtakım kişiler tarafından satışa sunulan bazı ürünler, sadece geçici sürelerle ereksiyonu artıran, ancak penis boyu ile ilgili herhangi bir etkiye sahip olmayan ürünlerdir. Penis ameliyatları konusunda uzmanlaşmış hekimler tarafından yapıldığında, ameliyata konu edilen penis boylarının artırılmasında memnuniyet verici sonuçlar alınabilmektedir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Normal durumda ve erekte olmamış haldeki bir penisin boyunun 5 ila 8 cm arasında olması normal ölçü olarak kabul edilmektedir. Erekte olmuş durumdaki bir penisin de 15 cm civarına kadar çıkması normal olarak görülüyor. Penis boyunun her iki durumda da bu rakamların altında çıkması, cinsel yaşamda birtakım sorunlarla karşılaşılmasına sebep olabiliyor. Görsel olarak hem erkeği hem de kadının tatminsizliğine yol açan bu durum,  penis büyütme ve kalınlaştırma operasyonları sayesinde ortadan kaldırılabiliyor.

Penis büyütme ameliyatları, penisin asıcı ve yüzeysel bağlarının üzerinde gerçekleşen bir çalışma neticesinde, görünmeyen kısımlardan faydalanılarak uzamanın sağlanması şeklinde yapılıyor. Penis büyütme ameliyatları lokal ve sedasyon anestezi verilerek herhangi bir ağrı ve acıya yol açmadan yapılıyor. Ameliyat sonrasında peniste herhangi bir his kaybı oluşmuyor, ancak tecrübesiz hekimler eliyle yapılan hatalı müdahaleler başta his kaybı olmak üzere farklı riskler barındırabiliyor.

Penis büyütme ameliyatlarının uzman bir cerrah eliyle yapılması halinde, 5-6 cm'e varan  büyüme mümkün olabiliyor. İnce penislerin kalınlaştırılması operasyonlarında ise, penisteki yağ dokusu alınarak, yeniden penise enjekte edilmek suretiyle kalınlaştırma gerçekleştiriliyor. Penis büyütme ameliyatları 18 yaşını doldurmuş olan her bireye uygulanabiliyor. Penis ameliyatı olmak için sadece ince ve küçük penise sahip olma zorunluluğu bulunmuyor. Penis büyütme operasyonları, sadece küçük penise sahip olan bireyler değil, pensini daha da büyütmek isteyenler tarafından da tercih edilebiliyor. Cinsel mutluluğun elde edilmesi anlamında oldukça büyük bir öneme sahip olan penis boyu ve kalınlığı, yapılacak cerrahi müdahalelerle elde edilebiliyor. Ameliyat sonrası erkekte özgüven kazanımı yaşandığı gibi, partnerler arasındaki bağ daha da güçleniyor.

Penis Büyütme Ankara Avantajları Nelerdir?

Penis büyütme operasyonları pek çok ilimizde yoğun olarak talep edildiği gibi bu operasyonun sıklıkla yapıldığı illerden biride  Ankara ilimizdir. Penis Büyütme Ankara avantajları arasında orda bir kliniğimizin olması ve tüm işlemlerinizi alanında uzman bir sağlık ekibi tarafından yapılacağını söyleyebiliriz.  Penis Büyütme Ankara ilinde yaptırmanız durumunda hızlı ve problemsiz sonuç almış olursunuz. Operasyon için kliniğimizi tercih etmek isterseniz bu alanda Op Dr Cem Özlük'ün tecrübe ve bilgi birikimlerini aktardığı pek çok kaynağa ulaşabilirsiniz.

İnternette çeşitli yerlerde göreceğiniz üzere uzmanlığı, deneyimi ve profesyonelliğiyle Op.Dr. Cem Özlük bu konuda sizlere gereken alternatifleri ve sistemi sunabilecektir. Bunun yanı sıra en önemli noktalardan biri kalıcı olmasıdır. Kesin ve net sonuç sunmasının yanı sıra kalıcı olmasıyla da farkını ortaya koymaktadır. Penis büyütme işlemi sonrasında günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı yaşanmadan sonuç alınabilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Farklılıkları Nelerdir?

Bu konuda penis büyütme Ankara işlemlerinde herhangi bir işlem farklılığı bulunmamaktadır. Elbette cerrahi olarak her doktorun kendine özgü sistemleri bulunmaktadır. En büyük farklılıklar ameliyat ile ameliyat dışı işlemlerden kaynaklanmaktadır. Bu konuda sizlerin önünüze çıkacak olan tıbbi eczane malzemelerini tercih etmeniz sizlerin ilerleyen süreçte sıkıntılar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bu yüzden de kesinlikle tıbbi olarak bir cerrah ile görüşüp buna göre karar vermeniz gerekmektedir. Penisin üzerinde ve içinde bulunan damarların zarar görmemesi açısından kullandığınız ilaç ve ya alete dikkat etmek gerekir. Sonrasında üzülmemek için dikkatli davranmak sizi de mutlu edecektir.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir